איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > הדור הבא במחנה אימון: "מרגש לראות אותם"

הדור הבא במחנה אימון: "מרגש לראות אותם"

שמונים שחקניות ושחקני נבחרות ישראל בגילאי 13-15 התכנסו למחנה אימונים במכון ווינגייט. מאמן נבחרת הנערים גל גלילי התרשם מהמוטיבציה של חניכיו: "השחקנים עובדים יפה ובמוטיבציה גבוהה"

תאריך: 28/09/2018  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: אתר איגוד הכדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
כ-80 שחקניות ושחקנים משלוש נבחרות בטווח הגילאים 13-15 התכנסו למחנה אימונים אינטנסיבי במכון ווינגייט למשך יומיים. במהלך מחנה האימונים התמודדה נבחרת הנערים במשחק אימון מול קבוצת הנוער של הפועל כפר סבא על מנת לתרגל את מערכי המשחק ולשפר את עבודת הצוות.

מאמן הנבחרת גל גלילי אמר: "זה מחנה אימון ראשון לעונה לנבחרת הנערים החדשה. השחקנים עובדים יפה מאוד ובמוטיבציה גבוהה. מחכה לנו עונה עמוסה עם טורניר בינלאומי רשמי ראשון כבר בינואר הקרוב".


אורי חבר, מנהל אגף התשתיות באיגוד, היה מרוצה מההתקדמות המקצועית "זהו השלב הראשון בתוכנית האימונים לקראת מוקדמות אליפות אירופה לנערים ונערות, ובמקביל המשך עבודה ופיתוח סגל הטרום נערים. האימונים התרכזו בעיקר בפיתוח הטכניקה האישית והבנת עבודת הצוות במהלכי משחק".
 
גיל ריב ותומר לויזון, מאמני הסגל של שנתוני 2005/6, הביעו שביעות רצון מהרצינות של 36 השחקנים הצעירים, שהחלו לעבוד יחד לפני כחצי שנה. "אנחנו עובדים בעיקר על הקניית יסודות ראשוניים של טכניקה, תנועה, עבודת צוות, משמעת וכדומה. הילדים מאוד מחויבים ורציניים. מאוד מרגש לראות ילדים שאוהבים את הענף ורוצים להתקדם".


 
אניה גרמן, מאמנת הסגל הרחב של שנתונים 2004/5, אמרה על תקופת האימונים: "לפני שלושה שבועות חזרנו לפעילות, ואנחנו מתכוננים לקראת מוקדמות אליפות אירופה בינואר 2019. אני מרוצה מאוד מההתקדמות בתקופה האחרונה, הבנות עובדות קשה ובמלא הרצינות".


 
תגובות