איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > ליגה א': הכירו את Death From Above, מודיעין

ליגה א': הכירו את Death From Above, מודיעין

מה עושים רופא ילדים, יועץ בחברת רואי חשבון, מטפל באמצעות כלבים וסגן ראש הרשות להגבלים עיסקיים עם השם של היחידה המוטסת בחיל האוויר האמריקאי?

תאריך: 09/11/2018  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: באדיבות DFA מודיעין  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
אבי זאנה, המנכ"ל, האפסנאי והמזכיר של DFA מודיעין מליגה א' דרום, טוען שקבוצתו לא אגרסיבית. קצת מפתיע בהתחשב בכך ששם המועדון הוא ראשי תיבות של  Death From Above.

"לפני שהצטרפנו לליגה שיחקנו מידי פעם בטורנירים. אחד מחברי הקבוצה, שבינתיים עזב את הארץ, אמר שתמיד חלם שתהיה לו קבוצה עם השם הזה. זה למעשה הסלוגן של היחידה המוטסת 101 (101st Airborne) של חיל האוויר האמריקאי. אז שמרנו את השם", מספר מי שעומד בראש הקבוצה, ששחקניה נאספו ברובם מחוג הכדורעף במתנ"ס העיר מודיעין.

זוהי השניה השנייה של הקבוצה בליגה, והיא מונה תשעה שחקנים. בשנה שעבר היו עשרה, אולם מאז פרשו ארבעה משחקני הסגל, והצטרפו שלושה חדשים. "כעיקרון אנחנו משחקים בשביל הכיף, אבל השנה הגברנו את יצר התחרותיות אחרי שראינו שבשנה שעברה מאוד התאכזבנו מהביצועים שלנו", מספר זאנה.


זאנה. בעל תארים רבים במועדון

חברי הקבוצה הם ניר סוטיצקי, בן 44, מנהל בחברת אבטחה; ישראל וייסר, 44, מנהל בחברה מסחרית; אריק אלבז, 42 יועץ ב-Ernest and young, מהתאגידים הגדולים בעולם לראיית חשבון; אסף מוזס, 42, סגן ראש הרשות להגבלים עסקיים; אייל מלניק, 38, עצמאי בתחום התכנון התלת מימדי; עידו ברזילי, בן 32, מטפל באמצעות כלבים, והאחים סארי ועבדאללה (עבודי) סמעאן, בני 28 ו-35 בהתאם. סארי הוא אח בבית חולים, ועבודי הוא רופא ילדים. זאנה עצמו בן 51 עובד במערכות מידע בטבע, "ומשתדל לתפקד גם כמאמן הקבוצה, אפילו שאין לנו מאמן רשמי".

את העונה הקודמת סיימה הקבוצה במקום ה-9 בליגה א' דרום. את משחקם הראשון העונה יערכו ב-17.11 מול מכבי כ.ח הרצליה באולם פעמונים.
תגובות