איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > כדורעף חופים: נקבעו מארחות אליפויות אירופה

כדורעף חופים: נקבעו מארחות אליפויות אירופה

תחרויות 2019 יתפרשו מצפון אירופה ועד לדרום היבשת: אוסטריה תארח בבאדן את אליפות אירופה עד גיל 18, בעיר השוודית גטבורג תתקיים התחרות עד גיל 20, ואילו האליפות עד גיל 22 תיערך באנטליה, טורקיה

תאריך: 11/11/2018  |  כתב: CEV  |  צילום: CEV  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
נקבעו המארחות לאליפויות אירופה שייערכו בשנה הבאה בכדורעף חופים. אוסטריה תארח את האליפות עד גיל 18 בעיר באדן; שוודיה תארח את התחרות עד גיל 20 בגטבורג; ואילו טורקיה תקיים באנטליה את משחקי אליפות אירופה עד גיל 22. עבור שוודיה תהיה זו הפעם הראשונה בה תארח את אליפות אירופה בכדורעף חופים, בעוד שתי המארחות האחרות עשו זאת בעבר.

באדן, שתארח את האליפת עד גיל 18 בין ה-13 וה-16 ביוני 2019, היא מהיעדים הפופולריים ביותר באירופה לכדורעף חופים. השנה נערך בה משחק הגמר של הגביע היבשתי לנוער, וב-15 השנים האחרונות נערכו בה תחרויות בינ"ל רבות בכדורעף חופים. גטבורג תארח את אליפות אירופה בכדורעף חופים (27-30.6.2019) בפעם הראשונה אי פעם, אולם העיר כבר הספיקה לבסס את מעמדה בענף כשאירחה בעבר תחרויות איזוריות של NEVZA. קומפלקס החופים שבעיר הוא הגדול מסוגו בעולם, והוא מכיל מלון, בית ספר, מכון כושר ו-20 מגרשי כדורגל. 230,000 בני אדם מבקרים בו מדי שנה. האליפות תהיה הזדמנות נהדרת לדייויד אהמן וג'ונתן הלוויג להתייצב בקדמת הבמה בכדורעף חופים גם בארצם, לאחר שזכו במדליית הזהב באולימפיאדת הנוער שנערכה השנה.


גטבורג. תארח את האליפות במתקן עצום בגודלו

ואילו באנטליה יתארחו כוכבי כדורעף חופים מתחת לגיל 22 (11-14.7.2019) באולם כדורעף החופים שנבנה בשנת 2017 בשיתוף פעולה בין פדרציית הכדורעף הטורקית לבין לבין מחלקת הצעירים של מחוז אנטליה. המתקן שוכן לא רחוק מחוף קוניאלטי, מהחופים הפופולריים ביותר במדינה.


האולם באנטליה. נמצא על אחד החופים הפופולריים במדינה
תגובות