איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > שחקנית חדשה: AOV אשדוד זוממת על ליגת העל

שחקנית חדשה: AOV אשדוד זוממת על ליגת העל

עם שחקנים כמו שון קסל וליאור לוק בגברים, ומורן צור בנשים, הקבוצה שנולדה רק לפני שנתיים נמצאת בדרך הבטוחה לצמרת הכדורעף הישראלי. שתי קבוצות הבוגרים עדיין ללא הפסד העונה

תאריך: 12/11/2018  |  כתב: אלכס בובריק  |  צילום: באדיבות AOV אשדוד  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
מכבי AOV אשדוד נוסדה בשנה שעברה, וכבר הספיקה לעלות ללאומית. בקבוצה משחקים מייסדי ובעלי המועדון אלכס בובריק, ואורי שפירא, שמתפקד כמאמן-שחקן. השנה הובאו לקבוצה מספר שחקנים בכדי לחזק את הסגל, וזאת במטרה מוצהרת להעפיל ליגת העל. לקאדר השחקנים המרשים של האשדודים הגיעו ליאור לוק (לשעבר הפועל כפר סבא ומטה אשר עכו), שון קסל (בשנה שעברה בהוד השרון) ופאדי דנאל.

בובריק מעיד שבקבוצה נוצר גיבוש במהרה, "היות ומדובר בחבורת שחקנים מנוסים ששיחקו בעבר יחד ומכירים אחד את השני". חלק מהאג'נדה של המועדון הוא החיבור לתושבי אשדוד, והנסיון להביא קהל רב למשחקים. בהרכב הקבוצה משחקים שלושה שחקנים שהם גם מאמנים בקבוצות המועדונים הבית ספריים שפעילים תחת המועדון, מה שמביא את הנוער לעודד, בין היתר, גם את מאמניהם. למאמצי היח"צ נוסף גם עמוד פייסבוק פעיל במיוחד, כמו גם אתר אינטרנט נוח. "למזלנו רשות הספורט באשדוד שותפה אמיתית לחזון שלנו. יש מי שתומך בנו ודוחף אותנו להישגים ולמטרות שהצבנו לעצמנו".

אחרי שני מחזורים בליגה הלאומית, ניצבת קבוצת הגברים במקום הראשון עם שני ניצחונות 0:3.
 

ויש גם קבוצת נשים


ולמועדון יש גם קבוצת נשים. הקבוצה נוסדה אשתקד, ועוד לפני חגיגות יום ההולדת הראשון כבשה את הליגה הארצית בסערה: הבנות הבטיחו את אליפות הליגה השלישית חמישה מחזורים לפני סיומה. בובריק ושפירא מאמנים גם את הזרוע הנשית של AOV. 


קבוצת הנשים של המועדון. שאיפות גדולות

בסיס הסגל של קבוצת הנשים הוא שחקניות ששיחקו בעונות הקודמות תחת הדרכתו של אורי במועדונים בהם עבד. לצידן נמצאות בנות צעירות שגדלות במחלקת הנוער של המועדון, וזכו להשתלב באימוני הקבוצה הבוגרת.

בדומה לקבוצת הגברים הבכירה של המועדון, המטרה של קבוצת הנשים היא לעלות לליגת העל. לשם השגת מטרה זו הצטרפו שחקניות בולטות כמו ספיר ביבי-חן, קריסטנה זילברמן ומורן צור, שחוזרת אחרי הפסקה של שנתיים ממשחק פעיל (פציעה ושתי לידות). לדברי בובריק, "צור היא ללא ספק התוספת המשמעותית ביותר לקבוצה. להתאמן ולשחק לידה זה בונוס לשחקניות הצעירות הגדלות במועדון".

קבוצת הנשים של AOV נמצאת במקום השלישי בליגה, עדיין ללא הפסד, ועם משחק חסר.
תגובות