איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > חיפה חוזרת למעגל המשחקים, חדרה מול נצרת

חיפה חוזרת למעגל המשחקים, חדרה מול נצרת

הדאבליסטית תנסה להשיג ניצחון חמישי ברצף במשחק הביתי מול בן גוריון ב"ש. ק.ק תל אביב תשחק בחוץ מול הוד השרון. ביום שלישי: המשחק המרכזי בין רעננה לכפר סבא

תאריך: 15/11/2018  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: באדיבות מכבי חיפה  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
המחזור השישי בליגת העל לנשים ייפתח מחר (שישי) עם שלושה משחקים. מובילת הליגה מכבי חיפה שבה למעגל המשחקים אחרי שנחה בשבוע הקודם, והיא תפגוש את אסא בן גוריון ב"ש שנמצאת במקום האחרון. ק.ק תל אביב שנמצאת בתקופה נהדרת תוכל להשיג ניצחון רביעי העונה (סך ניצחונותיה בעונת 2017/2018 כולה) במשחק החוץ מול הוד השרון. מכבי חדרה תשחק מול בנות נצרת. המשחק המרכזי במחזור ייערך ביום שלישי הבא, ובו תפגוש מכבי רעננה את הפועל כפר סבא. למזלה של עירוני קריית אתא, שנמצאת בתקופה לא טובה, זהו תורה של הקבוצה לנוח.

מכבי חדרה - מכבי בנות נצרת (יום ו', 14:00, בי"ס מדעים ואומנויות חדרה)
- שופטים: דן כץ, איתי שיקמן

אחרי האכזבה בשבוע שעבר עם ההפסד 3:0 לק.ק תל אביב, חדרה תנסה לחזור לנצח בתקווה להבין פניה לאן העונה. מחד, יש לזכור שממוצע הגילאים בקבוצה של עדי תדמור סובב סביב ה-20, אך מנגד, הסגל המרשים והרכש שעשתה הקבוצה בקיץ יצרו ציפיות גבוהות. ניצחון ירחיק את המארחות מקריית אתא שנמצאת מתחתיהן. בצדו השני של המתרס, בנות נצרת עדיין משוועות לנקודות ליגה ראשונות.

מכבי מוסינזון הוד השרון - ק.ק תל אביב (יום ו', 14:00, תיכון מוסינזון הוד השרון)
- שופטים: רועי בנסימון, כפיר שריקי

הוד השרון השיגה בשבוע שעבר ניצחון ראשון העונה, עם 1:3 על אסא בן גוריון. אך כדי למצוא לניצחון ההוא חבר, יהיה עליה לתת הופעה חריגה באיכותה מול ק.ק תל אביב, מהקבוצות שנמצאות בכושר הטוב ביותר בליגה. לרשותו של רן גאון עומדת שחקנית התקפה פורה בדמותה של אנה מולר (4.71 נקודות למערכה), שמובילה את הליגה בסה"כ נקודות.


שחקניות ק.ק תל אביב. ימשיכו לחגוג? צילום: מקס פולק

מכבי XT חיפה - אסא בן גוריון באר שבע (יום ו', 13:30, אולם רמת אלון נווה שאנן)
- שופטים: מיכל רוזנבלום, ואיל דיאב

נועלת הטבלה לא אמורה לעמוד בדרכה של חיפה, שתנסה להשיג ניצחון ליגה חמישי ברצף, ולגרום לכפר סבא להגיע בלחץ למשחק מול רעננה. הקבוצה של גיא שמאי נמצאת במקום הנכון ביחס לשלב זה בעונה, ונראה שיהיה קשה לעצור אותה.

מ.כ מכבי רעננה - הפועל כפר סבא (יום ג' 20.11, 19:30, אולם פעמונים רעננה)
- שופטים: איתי שיקמן, שלומי מוכתרי

אם כפר סבא רוצה להישאר צמודה ליריבתה העיקרית העונה, מכבי חיפה, במקום הראשון, אין אפשרות אחרת חוץ מניצחון ברעננה. מי שתסייע לה היא אניה וליקי, שנמצאת בכושר טוב, ומובילה את הליגה בנקודות למערכה (5 נק'). עם זאת, השחקניות של ישראל אשר נמצאות בתקופה מוצלחת - הן רשמו שלושה ניצחונות רצופים - ולא יעשו חיים קלים לכפר סבאיות במגרשן הביתי.
תגובות