איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > רוסיה תארח את אליפות העולם בכדורעף 2022

רוסיה תארח את אליפות העולם בכדורעף 2022

המדינה שאירחה השנה את אליפות העולם בכדורגל נבחרה לארח את תחרות הגברים בכדורעף בעוד ארבע שנים. נשיא איגוד הכדורעף הרוסי: "יש לנו הרבה אוהדים נלהבים של הענף, ומגיע להם לראות כוכבים בקנה מידה עולמי"

תאריך: 16/11/2018  |  כתב: CEV  |  צילום: CEV  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
ה-FIVB, פדרציית הכדורעף העולמית, הודיעה אתמול (חמישי) שאליפות העולם בכדורעף (גברים) בשנת 2022 תתקיים ברוסיה. נשיא הארגון, ד"ר ארי גראסה הברזילאי, הודיע על הבחירה לכ-200 נציגי האיגודים בקונגרס השנתי של ה-FIVB שנערך בקנקון, מקסיקו.

בשנים האחרונות התרחב הענף ברוסיה, בין השאר בשל הצלחת הנבחרת הלאומית. הרוסים זכו במדליית הזהב באולימפיאדת לונדון 2012, ובאליפות העולם שנערכה השנה העפילו לשלב שש האחרונות. נשיא הפדרציה הרוסית סטנסילב שבצ'נקו אמר כי הוא נרגש מהאפשרות לארח אירוע "ממנו תיהנה כל משפחת הכדורעף".

 הוא הוסיף כי לארצו נסיון באירוח אירועי ספורט גדולים (השנה אירחה רוסיה את אליפות העולם בכדורגל). "האתלטים הגדולים ביותר הגיעו לבית המועצות, ואחר כך לרוסיה, כדי להתחרות על מדליות הזהב באירועים החשובים ביותר, ועכשיו זה יקרה גם בכדורעף. יש לנו מספר רב של אוהדים נלהבים, ומגיע להם לראות את כוכבי הכדורעף בארצם".


נבחרת פולין חוגגת את הזכייה באליפות העולם שנערכה השנה באיטליה ובולגריה. צילום: FIVB
תגובות