איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > גביע המדינה: מטה אשר עכו מול הפועל כפ"ס

גביע המדינה: מטה אשר עכו מול הפועל כפ"ס

הגרלת הגביע: שתי הטוענות לכתר האליפות ייפגשו ביניהן כבר בשלב רבע הגמר, שייערך ב-22 בינואר. מאמן מטה אשר עכו נועם כץ: "הגרלה מאתגרת מאוד". בנשים: מכבי חיפה מול רעננה וכפ"ס מול קריית אתא

תאריך: 21/11/2018  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: אתר איגוד הכדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
הגרלת גביע המדינה נערכה היום (ד') במשרדי איגוד הכדורעף, וזימנה מפגש מרתק: במשחק המרכזי של שלב רבע הגמר תתמודד הדאבליסטית הפועל מטה אשר עכו עם הפועל כפר סבא, במפגש בין שתי הטוענות לכתר האליפות השנה.

כל משחקי שלב רבע הגמר ייערכו ב-22 בינואר 2019. בנוסף למשחק בין מטה אשר עכו לכפ"ס, שייערך באולם בר לב בכפ"ס, תארח מכבי תל אביב את אליצור אשקלון, המעפיל/עמק חפר/מנשה תפגוש בביתה את מ.ס עיילבון וק.ק תל אביב תארח את מכבי הוד השרון. משחקי חצי הגמר ייערכו ב-29 בינואר, ומשחק הגמר ב-13 בפברואר.

מנכ"ל הפועל כפר סבא יעקב הרשקו אמר על ההגרלה: "צפויה חווית כדורעף מרגשת ומותחת. על פי יכולת הקבוצות, שתיהן ראוית להגיע למעמד הגמר. במשחק אחד הכל פתוח, ואני מקווה שיתרון הביתיות יעזור לנו לנצח". מאמן הפועל מטה אשר עכו נועם כץ הוסיף: "אין ספק שמדובר בהגרלה מאתגרת מאוד ונצטרך לבוא מאוד מוכנים כדי לנצח. כפר סבא בנו השנה קבוצה חזקה מאוד וגם לנו יש קבוצה טובה. מדובר במשחק אחד ומי שתתעלה תנצח".נשים
הגרלת הנשים זימנה למחזיקת הגביע מכבי חיפה מפגש ביתי עם מכבי רעננה החזקה. בעוד משחק מסקרן ישחקו זו מול זו הפועל כפר סבא והפועל עירוני קריית אתא (מארחת). משחקים נוספים: מכבי חדרה תארח את מכבי בנות נצרת וק.ק ת"א תארח את אסא בן גוריון באר שבע. משחקי רבע גמר הגביע ייערכו ב-25 בינואר 2019, ושבוע לאחר מכן (1 בפברואר) ישוחקו משחקי חצי הגמר. הגמר, שייערך באולם נייטרלי, יתקיים ב-12 בפברואר.

בשנה שעברה זכתה מכבי XT חיפה בגביע לנשים. במשחק הגמר גברה 0:3 על הפועל כפר סבא, ובחצי הגמר ניצחה 1:3 את מנשה/עמק חפר/חדרה (היום מכבי חדרה). כפר סבא ניצחה בחצי הגמר את ק.ק תל אביב. בגברים זכתה בגביע הפועל מטה אשר עכו, שהשלימה גם היא דאבל בעונה שעברה, כמו מכבי חיפה בנשים. בגמר ניצחו האדומים 1:3 את מכבי תל אביב, ובחצי הגמר 0:3 את הפועל מנשה/עמק חפר/חדרה. בחצי הגמר השני ניצחה מכבי ת"א 2:3 את הוד השרון.

תגובות