איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > 0:3 להמעפיל/מנשה/עמק חפר על הוד השרון

0:3 להמעפיל/מנשה/עמק חפר על הוד השרון

הקבוצה של זוהר בר נצר סיימה את הסיבוב הראשון עם 17:25, 20:25, 15:25 על יריבתה ועלתה למקום השלישי על חשבונה של מכבי תל אביב. בל הקובני סיים את המשחק עם 17 נקודות

תאריך: 22/11/2018  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: יוסי לזרוף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
הפועל המעפיל/מנשה/עמק חפר ניצחה הערב בחוץ 0:3 (17:25, 20:25, 15:25 - לסטטיסטיקה) את מכבי מוסינזון הוד השרון וחזרה למקום השלישי בליגת העל, בתום המשחק שנעל את המחזור השביעי ואת הסיבוב הראשון כולו. התוצאה מרחיקה את הוד השרון מהמקום הרביעי המבוקש, בו נמצאת כרגע מכבי ת"א, לה 13 נקודות, ארבע נקודות יותר מלהוד השרון עצמה.

מאמן המעפיל/מנשה/עמק חפר זוהר בר נצר אמר בסיום המשחק: "כל הכבוד לשחקנים. אני מאוד מרוצה מהניהול משחק של יואב ססלר. הקבלה שלנו, שזה נקודת התורפה הגדולה שלנו, עבדה טוב מאוד, וזה שינה לנו את כל המשחק". מאמן הוד השרון עדי גורן היה מאוכזב: "כגודל הציפיות גודל האכזבות. אנחנו לא צריכים להתחזק אלא להתחבר. הפוטנציאל קיים. יש לנו אופציות לנצח בכמה דרכים. כרגע אנחנו משחקים גם נגד היריבה וגם נגד עצמנו. אנחנו נשברים מהר מדי כשלוחצים אותנו, וזה מעיד על הקבוצתיות הרעועה. אין לנו מספיק סבלנות ואורך רוח לספוג את המומנטום של הקבוצה השנייה ולהמשיך בשלנו".


שחקני המעפיל. עלו למקום השלישי

את המעפיל/מנשה/עמק חפר הוביל כהרגלו ינרי בל הקובני, שסיים את המשחק עם 18 נקודות. גיא בן גל נתן גם הוא משחק התקפי טוב עם 15 נקודות. שון פייגה הוסיף 9. בשורות המפסידים בלט קוסטה מתיאוס עם 11 נקודות, לצד 9 של ברנו מרקז הברזילאי.
תגובות