איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > הערב: הפועל כפר סבא בגביע האתגר

הערב: הפועל כפר סבא בגביע האתגר

קבוצות הגברים (19:30) והנשים (19:00) של המועדון ישחקו בחוץ במפעל האירופי. הגברים מול גראץ, מהמקום השלישי בליגת העל האוסטרית, והנשים נגד ZOK GACKO הבוסנית. קפטן גראץ: "נרצה להגיע במוטיבציה גבוהה"

תאריך: 28/11/2018  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: אתר איגוד הכדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
קבוצת הגברים וקבוצת הנשים של כפר סבא ישחקו הערב בחוץ בגביע האתגר האירופי. קבוצת הנשים תשחק ב-19:00 מול ZOK GACKO מבוסניה והרצגובינה (שניצחה 0:3 במשחק ליגה שנערך בסוף השבוע), ואילו קבוצת הגברים תפגש את UVC Holding GRAZ האוסטרית בשעה 19:30. את גראץ מאמן רוברט קוך, שזכה בעבר באליפות עם הפועל מטה אשר עכו.

במשחק הגברים ניתן לצפות בקישור הבא

לפני משחקה של גראץ מול ריד בסוף השבוע האחרון, אמר קפטן גראץ פליקס קוראימן לאתר הרשמי של הקבוצה: "נרצה לנצח כדי להגיע במוטיבציה גבוהה למשחק מול ישראל". גראץ הפסידה במשחק 3:2, ואילו קוראימן עצמו נפצע. גראץ מדורגת שלישית בליגה האוסטרית העליונה, ולה שני שחקנים זרים מפורטוגל, בעמדת המוסר והקבלן.

קפטן קבוצת הגברים של כפ"ס, שגיב בולקין, שחוזר למגרשים לאחר עונת התאוששות מפציעה, אמר לקראת המשחק: "אנחנו מצפים בקוצר רוח למשחק. אנחנו מגיעים בכושר טוב ובסגל מלא. התכוננו חזק למשחקים בשבועות האחרונים".

חן הימלפרב, מאמן קבוצת הנשים של כפ"ס, אמר: "יש ליריבה שלנו שתי שחקניות מברזיל - מצליבה וקבלנית - והשאר השחקניות הן מקומיות. למדנו מניסיון העבר שמשחק חוץ הוא תמיד קשה ומאתגר, אבל המטרה שלנו היא תמיד לנסות ולנצח וכך נעשה גם בבוסניה. כמובן שקל לא יהיה, אבל נעשה את הכי טוב שניתן. בכל מקרה, ההכרעה תהיה בכפר סבא". הקפטנית גלית דבש הוסיפה: "החזרה למגרשים לאחר שנת הפסקה מרגשת מאוד, והחזרה לאירופה מרגשת שבעתיים. אני מצפה בכליון עיניים למשחקים ומצפה לנצח".גומז. חוזר בזמן לעניינים

שני משחקי הגומלין הביתיים של כפר סבא, בגברים ובנשים, יתקיימו ב-5.12 (משחק הנשים בשעה 17:00 ומשחק הגברים ב-19:30) באולם אריק איינשטיין בעיר.

בשבת ניצחה קבוצת הגברים של כפר סבא את מ.ס עיילבון 0:3 (10:25, 18:25, 20:25) במשחק שנערך במסגרת המחזור התשיעי בליגת העל והוקדם בשל המשחק בגביע האתגר. ארנרדו גומז הוונצואליאני הצטיין במדי המארחת וסיים את המשחק עם 14 נקודות, סכום מעודד לשחקן שחוזר מפציעה. עוד בלט גיא גניס, שתרם 11 נקודות, חמש מתוכן בזכות קיל בלוקס. חורחה בראחס הוביל את עיליבון עם 10 נקודות.

 

תגובות