איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > ק. אתא תתארח בחדרה, דרבי צפוני בין חיפה ונצרת

ק. אתא תתארח בחדרה, דרבי צפוני בין חיפה ונצרת

הירוקות יארחו מחר (13:30) בנווה שאנן את הקבוצה של ענאן ג'רג'ורה, בתקווה להשיג ניצחון שביעי העונה. דרומית משם, ינסו החניכות של וובה טודורוב להשיג ניצחון אחרי שני הפסדים רצופים. משחקה של כפר סבא מול הוד השרון ייערך בשבת (19:00)

תאריך: 29/11/2018  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: אתר איגוד הכדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
לפני ששש הקבוצות הראשונות בליגה נפרדות משלוש האחרונות, ולפני שנקבל בברכה את נבחרת האקדמיה שתצטרף לבית התחתון, ייערך מחר (שישי) המחזור השמיני בליגת העל לנשים. מחזור אחד לפני סיום העונה הרגילה, וכפר סבא וחיפה, שרצות ראש בראש בצמרת הטבלה, צפויות להגדיל את הפער מרעננה השלישית, שתנוח השבוע. חדרה וקריית אתא יתמודדו על שלוש נקודות חשובות עבורן, ואילו ק.ק תל אביב תנסה לחזור ולנצח אחרי ההפסד הביתי לחיפה בשבוע שעבר.

מכבי חדרה - הפועל עירוני קריית אתא (יום ו', 14:00, בי"ס מדעים ואומנויות חדרה)
- שופטים: מיכל רוזנבלום וטיראן שהינו

שתי הקבוצות יבטיחו ככל הנראה את המקום בבית העליון, אולם אם ברצונן להגיע לחצי גמר הפלייאוף בסיום העונה הרגילה, כל נקודה חשובה. קריית אתא הפסידה את שני המשחקים האחרונים לרעננה ולכפר סבא, ושחזור ההישג של גמר הפלייאוף מהעונה הקודמת נראה רחוק עד לא סביא. חדרה לעומת זאת לא רחוקה מארבעת המקומות הראשונים, וזקוקה נואשות לניצחון הביתי על יריבתה כדי להגיע לשם.

אסא בן גוריון ב"ש - ק.ק תל אביב (יום ו', 13:30, אולם איירטון באר שבע)
- שופטים: גל סדבון ויעל דותן

ק.ק תל אביב יצאה מאוכזבת אך מחוזקת מההפסד הצמוד לחיפה בשבוע שעבר - הפסד שנתן גושפנקה להיותה של הקבוצה חלק אינהרנטי מהצמרת השנה - וכעת תנסה לשוב ולנצח, בידיעה ששלוש נקודות יחזירו אותה למקום השלישי, על חשבונה של רעננה שנחה השבוע.


אריקה קוימברה הברזילאית במשחק בשבוע שעבר. הירוקות עדיין בלתי מנוצחות

מכבי XT חיפה - מכבי בנות נצרת (יום ו', 13:30, אולם רמת אלון, נווה שאנן)
- שופטים: ואיל דיאב וסוהיל זריק

אחרי שהשאירה הרבה זיעה על הפרקט בתיכון חדש בשבוע שעבר, כשניצחה 2:3 באחד המשחקים המותחים והמעניינים של העונה, תפגוש מכבי חיפה יריבה נוחה יותר. הירוקות יארחו את נצרת שבמקום השביעי, שלמרות כוונותיה להיות הקבוצה הטובה בפלייאוף התחתון, התקווה לנצח את הדאבליסטית במגרשה נראית מעל לכוחותיה. כך או כך, נראה שבדרבי הצפוני ההנאה מובטחת.

מכבי מוסינזון הוד השרון - הפועל כפר סבא (יום ש', 19:00, תיכון מוסינזון הוד השרון)

- שופטים: כפיר שריקי ודן כץ

אחרי הניצחון באירופה, מגיעה כפר סבא לדרבי השרוני במורל גבוה. למרות שניתן להאמין שירצו לתת לכמה מהשחקניות לנוח לפני הגומלין מול ZOK GACKO, קשה להניח שהירוקות יסתכנו באובדן נקודות, במיוחד לאחר שכבשו את הצמרת בשבוע שעבר.
תגובות