איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > וובה טודורוב סיים את דרכו בעירוני קריית אתא

וובה טודורוב סיים את דרכו בעירוני קריית אתא

אחרי ארבע הפסדים בשבעה משחקים, המאמן שהוביל את הקבוצה לגמר הפלייאוף אשתקד נפרד מקריית אתא: "אני לא חושב שלהחליף מאמן יגרום לבנות לעבוד יותר חזק, אבל ההנהלה היא זו שקובעת"

תאריך: 30/11/2018  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
וובה טודורוב, מאמן הפועל עירוני קריית אתא, סיים את דרכו בקבוצה אחרי שמונה מחזורים בלבד. המאמן הודיע היום (שישי) לשחקניותיו על ההחלטה, שהתקבלה בשיתוף עם הנהלת הקבוצה.

"מהיום והלאה אני לא ממשיך בקבוצה", אמר המאמן בשיחה עם אתר איגוד הכדורעף. "אני שמח שהמשחק האחרון שלי נגמר בניצחון 0:3". קריית אתא, שסיימה את העונה הקודמת עם הפסד לחיפה בגמר הפלייאוף בהדרכתו של טודורוב, נמצאת אחרי שבעה משחקים במקום החמישי בליגה, עם ארבעה הפסדים ושלושה ניצחונות. לפני מספר שבועות הביע המאמן חוסר שביעות רצון מהיכולת של שחקניותיו אחרי הפסד לכפ"ס: "חלק מהשחקניות יכולות לתת יותר, וזה ממש מתחת לכל ביקורת. לגבי זהותן אני אשמור את זה איתי".


טודורוב עם שחקניות קריית אתא. "ההנהלה רצתה יותר הישגים עם הסגל הנוכחי"

על הסיבות שהובילו להחלטה אמר טודורוב: "היו לי דרישות מההנהלה. הם צריכים להבין שלהרכיב קבוצה מאפס זה תהליך, במיוחד עם שחקניות צעירות. ההנהלה רצתה יותר הישגים עם הסגל הנוכחי, והיו לנו חילוקי דעות. היום הודעתי לבנות אחרי המשחק. אני לא חושב שלהחליף מאמן יגרום לבנות לעבוד יותר חזק, אבל ההנהלה היא זו שקובעת".
תגובות