איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > הצגה אירופית כפולה: כפ"ס מארחת בגביע האתגר

הצגה אירופית כפולה: כפ"ס מארחת בגביע האתגר

אולם אריק איינשטיין בכפ"ס יארח הערב ב-17:00 את משחק הגומלין של קבוצת הנשים של המועדון מולZOK GACKO הבוסנית, וב-19:30 את משחקם של הגברים מול הולדינג גראץ האוסטרית. שני המשחקים ישודרו בערוץ הספורט. גם הגברים וגם הנשים ניצחו 0:3 במשחק החוץ

תאריך: 05/12/2018  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: באדיבות הפועל כפ"ס  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
אולם אריק איינשטיין בכפר סבא יארח הערב, יום רביעי, הצגה כפולה של הפועל כפר סבא באירופה, במסגרת גביע האתגר (CEV Challenge Cup). בשעה 17:00 תארח קבוצת הנשים של המועדון את ZOK GACKO הבוסנית, ובשעה 19:30 תשחק קבוצת הגברים מול הולדינג גראץ האוסטרית. שני המשחקים ישודרו בערוץ הספורט. במשחקי החוץ שנערכו לפני שבוע ניצחו הן הגברים והן הנשים 0:3, ובכך השיגו יתרון משמעוותי לקראת הגומלין.

הנשים ניצחו 19:25, 18:25, 23:25 במערכות, בין השאר בזכות משחק מצוין של קרלה קסטיליאונה הארגנטינאית, שהובילה את קבוצתה עם 18 נקודות. מאמן כפר סבא חן הימלפרב אמר לקראת המשחק: "אנחנו שמחים לייצג את כפ"ס באירופה, מבחינתנו זה דבר חשוב ומשמעותי. אנחנו מתייחסים למשחק בכל הרצינות ועל מנת להשלים את המשימה ולהמשיך הלאה במפעל הצ'אלנג' קאפ נצטרך לנצח בבית". לירוקות, שמובילות את ליגת העל, ממתין יומיים לאחר משחק הגומלין מפגש צמרת מסקרן מול מכבי חיפה, השנייה בטבלה.גם הגברים התקשו במערכה האחרונה במשחק החוץ באירופה, אבל הצליחו להשיג ניצחון חלק בסיום, עם 18:25, 20:25, 26:28. הירוקים נהנו מערב מוצלח של סבסטיאן דבש (13 נקודות), כמו גם מחזרתו של ארנרדו גומז הוונצואליאני (12 נקודות). הקפטן שגיב בולקין אמר לפני מפגש הגומלין: "יש הזדמנות טובה להגיע לצפות במשחק בין לאומי של כפר סבא נגד קבוצה צעירה ומעניינת. בשבוע שעבר ניצחנו במשחק חוץ לאחר משחק עם הרבה טעויות מצידם. חשוב לנו להמשיך במומנטום הטוב שלנו, ובשביל זה אנחנו חייבים את העזרה של הקהל המדהים שלנו וילדי האקדמיה שיגיעו עם בגדים בצבעי הקבוצה".

מאמן קבוצת הגברים של הפועל כפר סבא, שגיא ברעם, הוסיף: "גראץ קבוצה מצויינת, עם כלים איכותיים בהתקפה. הם מגיעים בלי לחץ, ואני מניח שישחקו יותר טוב מאשר במפגש הראשון. אנחנו מגיעים בכושר טוב ואני מאמין שננצח גם בגומלין".
תגובות