איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > משחקי הבית התחתון: נבחרת האקדמיה מצטרפת

משחקי הבית התחתון: נבחרת האקדמיה מצטרפת

ליגת העל לנשים: הקבוצות שדורגו במקומות 7-9 בסיום הליגה הסדירה יוציאו לדרך את משחקי הבית התחתון, יחד עם נבחרת האקדמיה. מחר (יום ג', 18:30) יארחו בנות נצרת את שחקניות האקדמיה. ביום ו' ב-12:30: אסא בן גוריון ב"ש יוצאת למשחק חוץ בהוד השרון

תאריך: 10/12/2018  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: יורי סטנגריט  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
מחר (שלישי) ייצאו לדרך משחקי הבית התחתון בליגת העל לנשים, והליגה תקבל בברכה את נבחרת האקדמיה, שמצטרפת למעגל המשחקים של מקומות 7-10. המשחק הראשון בבית התחתון יפגיש בין מכבי בנות נצרת, שמובילה בשלב זה את המירוץ בין ארבע האחרונות בליגה עם 6 נקודות, לבין נבחרת האקדמיה, לה אפס נקודות. הבית התחתון משוחק בשיטת ליגה בת ארבעה סיבובים, ובסיומו תודח האחרונה לליגה הלאומית. 

המשחק שיזניק את הבית התחתון וייערך ביום ג' בשעה 18:30 באולם סדס קתולי יווני בנצרת, יוכל לתת אינדיקציה טובה לגבי יכולתה של נבחרת האקדמיה, בה משחקות כמה מהצעירות המוכשרות בישראל. נצרת הראתה יכולת טובה העונה וסיימה את העונה הסדירה כראש לשועלים. ניצחון גם מחר יוכל לסייע לה להתרחק עוד מהמקום שמוביל לליגה השנייה.


שחקניות באר שבע עולות לחסימה. עדיין מחפשות ניצחון ראשון. צילום: יורי סטנגריט

במשחק הנוסף במחזור הראשון בבית התחתון ייפגשו ביניהן מכבי מוסינזון הוד השרון ואסא בן גוריון ב"ש, שעדיין לא השיגה ניצחון ליגה העונה. בסיבוב הראשון זה נגמר ב-1:3 להוד"ש במשחק החוץ בב"ש, והקבוצה של אלכס צייטלין תזדקק ליכולת חריגה באיכותה כדי להפתיע את הוד השרון של אסף מעיין בביתה. הקבוצות ייפגשו בתיכון מוסינזון בהוד השרון ביום שישי, בשעה 12:30.

ביום שישי יצאו לדרך גם משחקי הבית העליון. מכבי חיפה, עדיין ללא הפסד העונה ומחוזקת מה-0:3 על כפ"ס במחזור הקודם, תארח את מכבי חדרה. ק.ק תל אביב תצא למשחק חוץ מול מכבי רעננה, ואילו כפר סבא עצמה תארח את הפועל עירוני קריית אתא.
תגובות