איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > 0:3 מרשים למכבי מול המעפיל/מנשה/עמק חפר

0:3 מרשים למכבי מול המעפיל/מנשה/עמק חפר

הקבוצה של אריה זלינגר השיגה ניצחון גדול מול אולם מלא בעין שמר. ללא טמיר הרשקו שעזב לליגה הראשונה באיטליה, התחלקו הנקודות בהתקפת הצהובים בין זמליאנוכין, ליאשצ'נסקאס, קופץ' וסילברנגל. זוהר בר נצר: "עשינו המון טעויות במערכה הראשונה"

תאריך: 18/12/2018  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: אתר איגוד הכדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
מכבי תל אביב של אריה זלינגר נתנה הערב (שלישי) תצוגת תכלית באולם בעין שמר, וגברה 0:3 (23:25, 19:25, 21:25) על המעפיל/מנשה/עמק חפר. בכך חזרו הצהובים למקום השלישי בטבלת הליגה לאחר היעדרות ממושכת, ופתחו פער של 3 נקודות על יריבתם הערב, שירדה למקום הרביעי.

הציפיות של המארחים היו גבוהות, אבל ניצחון החוץ 2:3 בסיבוב הראשון התאזן בהפסד בית מאכזב. ינרי בל הקובני הוביל את המעפילים עם 18 נקודות. בצד השני, כשהם עדיין מסתגלים לעזיבתו של טמיר הרשקו לליגה הראשונה באיטליה, התחלקו הנקודות בצורה מרשימה בין הגבוהים: סטס ליאשצ'נסקאס תרם 16 נקודות (4 קיל בלוקס), דימה זמליאנוכין הוסיף 15, דייויד סילברנגל 12 וקינן קופץ' 10. לסטטיסטיקה המלאה

זוהר בר נצר, שהפסיד לראשונה למכבי תל אביב אותה אימן במשך שנים ארוכות, אמר לאחר המשחק: "הקבוצות שוות ביכולתן, אבל עשינו המון טעויות בהתקפה במערכה הראשונה. היציאה של טמיר איזנה אותם, במיוחד מבחינת הקבלה. לא הצלחנו לעצור את שחקני האמצע שלהם, קשה לרדוף אחרי קבוצה כזאת כל מערכה". על משמעות ההפסד אמר בר נצר: "אנחנו רק באמצע הליגה. המטרה היא עדיין להיות בין 4 הראשונות".


סטס ליאשצ'אנסקאס. ערב נפלא למכבי תל אביב

שתי הקבוצות ייצאו כעת לפגרה של כחודש ימים. במשחקה הבא תפגוש מכבי תל אביב את הפועל כפר סבא (13.1.2019), ואילו המעפיל/מנשה/עמק חפר תשחק מול ק.ק תל אביב.

מחר ייפגשו ביניהן עיילבון ומכבי מוסינזון הוד השרון בשעה 19:00 במשחק שישודר בערוץ הספורט. 
תגובות