איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון קהילה > ניידת הכדורעף: והפעם, במועצה האיזורית אשכול

ניידת הכדורעף: והפעם, במועצה האיזורית אשכול

פעילות כדורעף לילדים התקיימה השבוע בבית הספר ניצני אשכול, כמו גם בקריית אתא. שחקנית ליגת העל עינב עסיס קדוש מספרת: "הילדים מכירים את הענף ויודעים שיש שחקני נבחרת שיצאו מבית הספר שלהם ומהמועצה. הייתה רמה גבוהה"

תאריך: 02/01/2019  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: אתר איגוד הכדורעף  |  ארכיון קהילה
שתף בווצאפ

מספר אירועי כדורעף לילדים התקיימו במהלך השבוע ברחבי הארץ. בבית הספר ניצני אשכול שבמועצה האזורית אשכול ערכו שחקניות אסא בן גוריון ב"ש חן אוליקי ועינב עסיס קדוש, יחד עם עומר עציון, מאמן במועצה, פעילות לשלוש כיתות ו' וארבע כיתות ה'.

"הילדים שיתפו פעולה ונהנו מאוד", סיפרה עסיס קדוש אחרי הפעילות. "יש כדורעף במועצה האזורית אשכול, ורואים את זה, הילדים מכירים את הענף ויודעים שיש שחקני נבחרת ושחקני כדורעף ברמות הגבוהות שיצאו מבית הספר שלהם ומהמועצה. הרמה בפעילות הייתה גבוהה".

במהלך הפעילות הגיעו הילדים בכמה קבוצות, כאשר כל קבוצה כללה שתי כיתות או כיתה וחצי. המדריכות והמאמן הציגו את עצמם, הסבירו על הענף תוך כדי הדגמה של זוג מתמסר, והדגימו הגנה עם גלישות וגלגולים. לאחר מכן התפזרו הילדים בין ארבע תחנות: קליעה למתקן של עילית, קליעה למתקן של תחתית, לימוד צעדי הנחתה והתקפה ממתקן התקפה, מכת פתיחה. לסיום התקיימו משחקונים בקבוצות קטנות.


הפעילות במועצה האיזורית אשכול. הילדים יודעים כדורעף

כדורעף גם בקריית אתא

ואילו בקריית אתא התקיים יום החשיפה השלישי בבית הספר שפריצק. במהלך הפעילות נחשפו 180 תלמידים ותלמידות בכיתות ה'-ו' לכדורעף, על מנת לקדם את הספורט בעיר ולטפח את התשתיות בקריה.
 
שני בתי ספר נוספים בעיר, בגבעת טל ורם, התחילו להפעיל חוג כדורעף בו לוקחים חלק 40 תלמידים ותלמידות משכבות ה'-ו'. על פי ישראל רחום, שמשחק בהפועל עירוני קריית אתא ופעיל בענף בעיר, בשנתיים הקרובות המטרה היא לקיים ברוב בתי הספר היסודיים בקריית אתא חוג כדורעף.
תגובות