איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון נבחרות > מוקדמות היורו: 0:3 לנבחרת הנערים על קרואטיה

מוקדמות היורו: 0:3 לנבחרת הנערים על קרואטיה

הנבחרת של גל גלילי גברה על הקרואטים עם משחק טוב של אלון האס ויותם בריגר, ותשחק בבית התחתון מול הונגריה, קרואטיה וקפריסין בתקווה לסיים ראשונה מבין הארבע ולהעפיל לשלב הבא במוק' אליפות אירופה עד גיל 17. נבחרת הנערות הפסידה בתוצאה זהה לקרואטיות

תאריך: 11/01/2019  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: אתר איגוד הכדורעף  |  ארכיון נבחרות
שתף בווצאפ
מוקדמות אליפות אירופה: נבחרת הנערים (עד גיל 17) השיגה היום (שישי) ניצחון יוקרתי 0:3 (20:25, 25:27, 10:25) על מקבילתה הקרואטית, בעוד נבחרת הנערות (עד גיל 16) הפסידה בתוצאה זהה, 3:0 (25:14, 25:16, 25:14), לנבחרת הנערות הקרואטית. בניצחון של נבחרת הנערים על קרואטיה הצטיינו המוסר יותם בריגר והקפטן אלון האס.

צפו בנקודה שהוציאה את נבחרת הנערים לחגוגנבחרת הנערות סיימה במקום האחרון בבית בו נמצאות גם סלובניה, קרואטיה וצ'כיה, עם הפסדים 3:0 לכל השלוש. נבחרת הנערים סיימה במקום השלישי בבית בו משחקות צ'כיה, קרואטיה ואוסטריה, עם הפסדים 3:0 לצ'כיה, ביכולת טובה, ולאוסטריה, ביכולת בינונית, וניצחון על קרואטיה.


נבחרת הנערים חוגגת את הניצחון על קרואטיה. הישג יפה לכחולים-לבנים

מתוך שמונה הנבחרות שהגיעו למוקדמות האיזוריות (MEVZA), יעפילו חמש לשלב הבא במוקדמות, שיערך בחודש אפריל. כעת תשחק נבחרת הנערים בבית התחתון עם הונגריה, קרואטיה וקפריסין, כשהנבחרת שתסיים ראשונה (ובמקום ה-5 בטורניר המוקדמות האיזורי), תתקדם לשלב הבא.

נבחרת הנערות נמצאת במצב דומה, ותשחק בבית ההזדמנות השניה עם קפריסין, אוסטריה והונגריה, כאשר הראשונה מבין הארבע תעפיל לשלב הבא שיתקיים בחודש אפריל השנה.


נבחרת הנערות. עדיין ללא ניצחון, אך עם יכולת משופרת
תגובות