איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון נבחרות > מוק' אליפות אירופה: הנערים העפילו לשלב הבא

מוק' אליפות אירופה: הנערים העפילו לשלב הבא

הנבחרת שמוביל גל גלילי ניצחה 0:3 את הונגריה במשחקה הטוב בטורניר, והשיגה את המקום החמישי מתוך שמונה, שמקנה כרטיס לחלק השני של המוקדמות. השלב הבא יתקיים בסוף אפריל בהשתתפות 20 נבחרות. נבחרת הנערות הפסידה 3:0 לקפריסין

תאריך: 13/01/2019  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: אתר איגוד הכדורעף  |  ארכיון נבחרות
שתף בווצאפ
הישג יפה לנבחרת הנערים: השחקנים הצעירים שמדריך גל גלילי העפילו לשלב השני של מוקדמות אליפות אירופה עד גיל 17. הם עשו זאת הודות לניצחון מרשים 0:3 (18:25, 17:25, 10:25) על הונגריה, במה שהיה משחקם הטוב ביותר בטורניר. בהרכב הנבחרת נכללו קווין קוזמיצוב, בועז סרסון, יותם בריגר, אלון האס, אופק חזן, אושר מועלם וגל למברג הליברו.

צפו בנקודה שהבטיחה לנבחרת הנערים את העליהבסיכומו של דבר סיימה נבחרת הנערים את טורניר המוקדמות בסלובניה עם שלושה ניצחונות (מול קרואטיה, קפריסין והונגריה) ושני הפסדים (לצ'כיה ולאוסטריה). הכחולים לבנים העפילו לשלב הבא מהמקום החמישי מבין שמונה הנבחרות שהשתתפו בחלק האיזורי (MEVZA, נבחרות מרכז אירופה) של המוקדמות.

בשלב הבא, שיתקיים בין התאריכים 25-28 באפריל, ייקחו חלק 20 נבחרות, שיחולקו בין חמישה בתים. הראשונה מכל בית תעפיל לאליפות אירופה 2019, שתתקיים בין ה-10 ל-31 ביולי בסופיה, בולגריה.


נבחרת הנערות. סיימה את טורניר המוקדמות ללא ניצחון

נבחרת הנערות הפסידה לקפריסין 3:0 במה שהיה הפסדה החמישי בחמישה משחקים בטורניר המוקדמות. הנבחרת של אניה גרמן הציגה יכולת משופרת בשני המשחקים האחרונים, אך במשחק מול קפריסין לא הצליחה להתעלות ולנצח.
תגובות