איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > חגיגה בכפ"ס: הפועל עלתה לרבע גמר גביע האתגר

חגיגה בכפ"ס: הפועל עלתה לרבע גמר גביע האתגר

הקבוצה של שגיא ברעם תהיה בין שמונה האחרונות במפעל האירופי אחרי שניצחה 1:3 את האסרודה לוון הבלגית, ותפגוש בשלב הבא את סטאד פואטייה מהמקום השלישי בליגה הצרפתית. סבסטיאן דבש (17) ושחקן הרכש הפולני קלות' ברתלומי (16) הצטיינו

תאריך: 17/01/2019  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: CEV  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
הפועל כפר סבא העפילה הערב לרבע גמר גביע האתגר אחרי ניצחון ביתי 1:3 (25:17, 21:25, 22:25, 17:25) על האסרודה לוון הבלגית. הקבוצה של שגיא ברעם איבדה את המערכה הראשונה ופיגרה בשניה, אבל הצליחה להחזיר את השליטה במשחק לידיה, ניצחה את שלוש המערכות הבאות, ומחקה את הפיגור מההפסד 3:2 במשחק הראשון בדרך לשלב הבא.

ברבע הגמר ישחקו הירוקים נגד סטאד פואטבה פואטייה הצרפתית, המדורגת שלישית בליגה הצרפתית הבכירה. בקבוצה משחק מנלאוס קוקינאקיס היווני, חלק מסגל נבחרת יוון, המדורג במקום השני בליגה הצרפתית באייסים אחרי 12 מחזורים. שחקן בולט נוסף הוא חוסם האמצע ההולנדי תומאס קולוויין (2.06), שמוביל את הליגה הצרפתית בקיל בלוקס.


גיא גניס מנחית, הערב בכפ"ס. הפולנים הובילו בנקודות

במשחק הערב הצטיינו בכפר סבא סבסטיאן דבש, שהוביל את קבוצתו עם 17 נקודות (סיים עם 25 במשחק הראשון בין הקבוצות), ושחקן הרכש הפולני של הקבוצה קלות' ברתלומי, שהוסיף 16 (3 קיל בלוקס). גנאדי סוקולוב סיים את המשחק עם 13, ואיליה גולדרין עם 11. אצל הבלגים בלט חרט ואן ואלה עם 18. לסטטיסטיקה המלאה

הקבוצה הישראלית האחרונה שהעפילה לשלב רבע הגמר בגביע האתגר הייתה מכבי תל אביב של זוהר בר נצר, שעשתה זאת רק לפני שנתיים לפני שהודחה על ידי גלאטסראיי הטורקית. 


מיכאל מילשטיין חוסם. הישג יפה לקבוצה מהשרון

ב-23 בינואר (יום רביעי הבא), תשחק קבוצת הנשים של כפר סבא מול דוקלה ליברץ הצ'כית באולם איינשטיין בכפר סבא. במשחק הראשון בין הקבוצות ניצחו הצ'כיות 0:3.
תגובות