איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > המשימה של כפ"ס קשה, אבל לא בלתי אפשרית

המשימה של כפ"ס קשה, אבל לא בלתי אפשרית

קבוצת הנשים של המועדון תנסה להתגבר ביום רביעי ב-18:00 על פיגור של 3:0 (32:30, 25:15, 25:13) מהמשחק הראשון מול דוקלה ליברץ הצ'כית, ולעלות לרבע גמר גביע האתגר. קבוצת הגברים תארח את המשחק הראשון ברבע הגמר מול סטאד פואטייה ב-30 בינואר

תאריך: 22/01/2019  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: יוסי לזרוף, CEV  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
קבוצת הנשים של הפועל כפר סבא תנסה לבצע מחר (רביעי, 18:00, שידור ישיר בערוץ הספורט) באולם איינשטיין בעיר מהפך חריג, למחוק פיגור של 3:0 (32:30, 25:15, 25:13) לדוקלה ליברץ הצ'כית, ולעלות לרבע גמר גביע האתגר האירופי.

הירוקות הציגו מערכה ראשונה צמודה במשחק החוץ בליברץ, אך בשתי המערכות הבאות לא הצליחו להתעלות. אניה וליקי (13) וגלית דבש (7) שחוזרת לאיטה לעניינים בלטו במשחק הראשון בין הקבוצות בשורות כפ"ס, אולם במשחק השני תצטרך הקבוצה תמיכה גדולה יותר מיתר השחקניות בהתקפה.


אניה וליקי. מספקת קבלות כהרגלה

לאחר המשחק הראשון סימן המאמן חן הימלפרב את משחק הקבלה של הקבוצה, ואת הלחץ שהפעילו הצ'כיות על הסרב הכפר סבאי, כמפתחות שהשפיעו על התוצאה. לפני המשחק ברביעי אמר הימלפרב: "מחכה לנו אתגר גדול מאוד. המפתחות העיקריים למשחק - מצד אחד משחק קבלה יציב ומצד שני ללחוץ את היריבה במכת פתיחה חזקה. אנחנו קוראים לחובבי הכדורעף בכפ"ס והסביבה לבוא ולתמוך בשחקניות. אנחנו אוהבים לייצג את העיר כפ"ס באירופה ואת הכדורעף הישראלי בכלל".

השבוע הצליחה קבוצת הגברים של כפר סבא לעלות לרבע הגמר במפעל האירופי בעזרת ניצחון 1:3 על האסרודה לוון הבלגית, לאחר פיגור של 3:2 מהמשחק הראשון. בשלב הבא תשחק קבוצת הגברים מול סטאד פואטבה פואטייה הצרפתית. המשחק הראשון יתקיים ב-30 בינואר בכפר סבא. 
תגובות