איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > הישג רודף הישג: כפ"ס תנסה לרשום עוד שיא

הישג רודף הישג: כפ"ס תנסה לרשום עוד שיא

הקבוצה של חן הימלפרב תפגוש הערב (רביעי, 21:00) את וולרו לה קנה הצרפתית, אותה מאמן אביטל זלינגר, במסגרת רבע גמר גביע האתגר. "זו הקבוצה הכי חזקה ששיחקה מול קבוצה ישראלית", אמר הימלפרב

תאריך: 06/02/2019  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
שתי קבוצות ישראליות רצות השנה בצורה מרשימה באירופה. ואלו הן קבוצת הנשים של הפועל כפר סבא, וקבוצת הגברים שלה. אחרי שהגברים השיגו בשבוע שעבר את הניצחון הראשון אי פעם של קבוצה ישראלית בשלב רבע הגמר בגביע אירופי, יוכלו הנשים לשחזר את ההישג כשיפגשו הערב (רביעי, 21:00) את וולרו לה קנה מהמקום השלישי בליגה הצרפתית. בכל מקרה, תהיה זו הופעה ראשונה לקבוצת נשים ישראלית בשלב רבע הגמר בגביע האתגר.

נקודה מעניינת במיוחד נמצאת על הקווים של הקבוצה הצרפתית. את לה קנה מאמן אביטל זלינגר, לשעבר מאמן נבחרת הגברים של ישראל, ובנו של אריה זלינגר, שהיה מאמן נבחרת הנשים במשך כמעט עשור. "הוא חבר טוב שלי, ואני יודע שהוא עושה עבודה טובה שם", אמר עליו חן הימלפרב, מאמן הפועל כפר סבא, שינסה מחר לגבור על חברו. "עבדתי עם אביטל שנתיים בנבחרת הולנד, ולעמוד על הקווים מולו זה משהו מאוד חווייתי ומאתגר. הוא אחד מהמורים שלי".


שחקניות וולרו לה קנה חוגגות את הניצחון על סטארה זאגורה

"אנחנו משחקים נגד הקבוצה הכי חזקה שקבוצה ישראלית שיחקה נגדה", המשיך הימלפרב. "יש לצרפתיות הרבה שחקניות זרות. זו בוודאות אחת משתי הקבוצות הכי חזקות במפעל הזה. יש שם שחקניות זרות מנבחרות טובות. המוסרת של נבחרת סלובניה, למשל. עוד שחקניות מנבחרת סרביה. מבחינת חומר השחקניות, זו קבוצה של צ'מפיונס ליג. אנחנו מכבדים אותם, יודעים את הפערים, אבל נבוא לעשות הכי טוב שאנחנו יכולים. בשביל עצמנו, וגם בשביל למשוך את הכדורעף למעלה".

לרשותו של הימלפרב תעמוד גם שחקנית הרכש האורוגוואית פלורנסיה אגווירה, שמתחברת לאיטה לחברותיה לקבוצה והראתה יכולת טובה בניצחון הירוקות 0:3 על חדרה בחצי גמר הגביע. בדרך לשלב רבע הגמר עברה וולרו לה קנה את סטארה זאגורה הבולגית. שחקניות בולטת אצל הצרפתיות הן היידי קזנובה אלברס הקובנית, מהמצליבות הטובות בליגה הצרפתית, ואווה מורי, המוסרת של נבחרת סלובניה.
תגובות