איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > חצי גמר הגביע: חיפה מול ק.ק, כפ"ס נגד חדרה

חצי גמר הגביע: חיפה מול ק.ק, כפ"ס נגד חדרה

הקבוצה של גיא שמאי תפגוש ביום שישי (13:00) את זו של רן גאון, בעוד כפר סבא תארח את חדרה (14:00). האם האנדרדוגיות יצליחו להפתיע את שתי הקבוצות החזקות של הכדורעף הישראלי?

תאריך: 31/01/2019  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: CEV, אתר איגוד הכדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
הגרלת הגביע העלתה את הרכבות הדוהרות של מכבי חיפה והפועל כפר סבא על פסים שמצטלבים רק במשחק הגמר. עד כה לא הצליחו הקבוצות שניצבו בדרכן של הדאבליסטית המכנהת, ושל הקבוצה שמפתיעה באירופה, להוריד אותן מהמסילה, וכעת עומדת ההזדמנות לפתחן של ק.ק תל אביב ומכבי חדרה, להפוך לגיבורות היום ולעשות את הבלתי-ייאמן - למנוע גמר שלישי ברציפות בין כפר סבא לחיפה. משחק הגמר ייערך ב-11 בפברואר (20:15) באולם מטרווסט ברעננה.

מכבי XT חיפה - ק.ק תל אביב (שישי, 13:00, אולם רמת אלון נווה שאנן, שידור ישיר בערוץ הספורט)
שופטים: טיראן שהינו, ואיל דיאב, אסתר טשרניחובסקי ועופר אורטל

חיפה דוהרת בדרך להנפה רביעית ברציפות, אך כדי להגיע ליעד יהיה עליה לנצח את ק.ק בפעם השנייה בתוך שבועיים. גם המשחק הקודם נערך במגרש הביתי של חיפה, ואז ניצחו הירוקות 0:3. ברבע הגמר חלפו התל אביביות בזריזות על פני אסא בן גוריון ב"ש, שלא הצליחה לעבור את מחסום 10 הנקודות באף אחת משלוש המערכות. חיפה ניצחה 0:3 את רעננה, שדווקא שיחקה היטב, ובכך שוב הדגימו הירוקות את עליונותן בכדורעף המקומי. 


שחקניות ק.ק תל אביב. ינסו לתקוע מקל בגלגלים של חיפה

הפועל כפר סבא - מכבי חדרה (שישי, 14:00, אולם בר לב)
שופטים: שלומי מוכתרי, דן כץ ויצחק מריזן

מאמן כפר סבא (שזכתה פעמיים בגביע, בשנים 2014 ו-2015) חן הימלפרב התייחס השבוע למשחק, ואמר כי "אנחנו לא מקלים ראש ביריבה, למרות שנגיע כפייבוריטים". הקבוצה תשחק בשבוע הבא באירופה מול וולרו לה קנה הצרפתית, אולם ביחס לחלוקת הכוחות של שחקניותיו אמר הימלפרב: "אירופה זה בונוס, המטרה שלנו היא להגיע לגמר הגביע". בינתיים יכולות הירוקות לשמוח בסגל המעמיק שלהן, ומההשתלבות המוצלחת עד כה של קטרינה יובאנוביץ' הסרבית. חדרה, לעומתן, נמצאת במרחק רב משאר קבוצות הבית העליון, וההצלחה בגביע מעניקה להן תקווה. העובדה שהמשחק מתקיים בכפ"ס עומדת להן לרועץ. האם הן יוכלו להדהים בבר לב?
תגובות