איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > גמר גביע המדינה על הפרק, וזה מה שמחכה לכם

גמר גביע המדינה על הפרק, וזה מה שמחכה לכם

השבוע ייערכו משחקי גמר גביע המדינה לגברים ולנשים. ההתרגשות וההכנות בשיאן לקראת האירוע הגדול ביותר של הענף בארץ. קצין העיתונות של ה-CEV יהיה שם, כמו גם פיינליסטית The Voice ישראל. ומה עוד בתפריט?

תאריך: 09/02/2019  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: אתר איגוד הכדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
ההתרגשות בשיאה לקראת גמרי הגביע, שייערכו בימים שני (נשים, 20:15) ושלישי (גברים, 19:30) השבוע. הקבוצות, הפועל מטה אשר עכו ומכבי תל אביב בגברים ומכבי חיפה והפועל כפר סבא בנשים, נמצאות בהכנות האחרונות, וכך גם צוות ההפקה, שמכין מופע תאורה וסאונד יוצא דופן. שני המשחקים ישודרו בשידור ישיר בערוץ הספורט.

איגוד הכדורעף ממשיך במסורת רבת שנים, ומזמין לביצוע שירת התקווה מוסיקאים מוכשרים בתחילת דרכם. הפעם אנחנו גאים לארח את ליאור קקון, בת 19 מחדרה, שהגיעה לגמר התוכנית The Voice ישראל עם המנטור שלומי שבת, וכיום משרתת בלהקת חיל החינוך.דן שיראי, דובר איגוד הכדורעף: "אנחנו מתרגשים מאוד לקראת גמרי גביע המדינה. זהו אירוע השיא של הענף בארץ. באירוע נתכבד לארח את קצין העיתונות של ה-CEV, התאחדות הכדורעף האירופאית, פדריקו פררו. זה כבוד עבורנו שפררו יגיע לסקר את המשחקים. בנוסף, נקיים יחד איתו סדנת תקשורת בהשתתפות נציגי הקבוצות, כדי להגביר את הקשר בינינו לבין אירופה בכל הקשור להתנהלות הקבוצות במדיות השונות".

כולם מוזמנים להגיע לחווית כדורעף מדהימה. הכניסה חופשית.

 
תגובות