איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > מרחק נגיעה: כפ"ס בגומלין רבע גמר גביע האתגר

מרחק נגיעה: כפ"ס בגומלין רבע גמר גביע האתגר

הקבוצה של שגיא ברעם, שמחזיקה ביתרון 0:3 מהמשחק הראשון מול סטאד פואטייה הצרפתית, תעלה למשחק חוץ הערב (21:00) באולם גועש בתקווה לנצח בשתי מערכות לפחות ולהיות לקבוצה הישראלית הראשונה אי פעם להגיע לחצי גמר גביע אירופי

תאריך: 13/02/2019  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: CEV  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
בזמן שברעננה נערך גמר גביע המדינה בין מכבי תל אביב להפועל מטה אשר עכו, מי שלא הגיעה למעמד, הפועל כפר סבא, ערכה את הכנותיה לקראת משחק חשוב לא פחות: גומלין רבע גמר גביע האתגר מול סטאד פואטיה הצרפתית. כפר סבא תעלה למשחק הערב (21:00 שעון ישראל) באולם הדחוס בפואטיה כשהיא מחזיקה ביתרון 0:3 אחרי הניצחון המרשים במשחק הראשון בין שתי הקבוצות.

משמעות הדבר היא שאם כפר סבא תצליח לנצח בשתי מערכות לפחות במשחק, היא תבטיח את מקומה בשלב חצי הגמר, ותהיה הקבוצה הישראלית הראשונה אי פעם להגיע לשלב כה מתקדם בגביע אירופי בכדורעף. הפסד של 1:3 או 0:3 ישלח את המשחק למערכת זהב.


סבסטיאן דבש. עוזר לכפ"ס לעשות עונה גדולה באירופה

פואטייה, שהגיעה למשחק הראשון בין השתיים מהמקום השלישי בליגה הצרפתית, הידרדרה מאז למקום השישי בטבלה לאחר שהפסידה בשני משחקיה האחרונים לטור (3:0) ולנרבון (3:0). מי שהצטיין במשחק באולם איינשטיין, כמו גם בניצחון כפר סבא על הפועל מטה אשר עכו בליגה, הוא הפולני קלות' ברתלומי (2.10), שהגיע לקבוצה בפגרה והולך ומתברר כקלף חזק מאוד עבור הקבוצה של שגיא ברעם.

אחרי הניצחון במשחק הראשון אמר המאמן ברעם: "צריך לשפר הרבה מאוד דברים כדי לעשות משהו בחוץ. ראיתי את האולם, מוקף בקהל חם מארבעה כיוונים. הולך להיום שם מאוד קשה, לא דומה למה שהיה כאן הערב".

ביום חמישי תשחק גם קבוצת הנשים של כפ"ס, מחזיקת גביע המדינה הטרייה, ברבע גמר גביע האתגר. הקבוצה של חן הימלפרב הפסידה במשחק הראשון 3:0 לוולרו לה קנה הצרפתית, ותנסה למחוק בבית את הפיגור, כפי שעשתה בשלב שמינית הגמר מול דוקלה ליברץ הצ'כית.
תגובות