איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > מועדון ברמה: הסוס השחור של גביע האיגוד

מועדון ברמה: הסוס השחור של גביע האיגוד

הכירו את מ.ס רמת אביב, מובילת הליגה הארצית, שהפתיעה כבר שתי קבוצות מהלאומית בדרך לרבע הגמר. הכוכב, ההתרחבות המרשימה והחזון. היריבה הבאה: AOV אשדוד (יום א', 21:00)

תאריך: 23/02/2019  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: שלומי חזן  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
"ביום ראשון הקרוב אנחנו אמורים לקבל בראש מעוד קבוצה מהלאומית", מספר צחי טובול, מנכ"ל מ.ס רמת אביב, ממועדוני הכדורעף הפוריים במרכז. מדכא? ממש לא. לאחר שהפתיעה כבר שתי קבוצות מהלאומית בניגוד לציפיות בדרך לרבע גמר גביע האיגוד, המילה "אמורים" היא הדלק שמניע את הסוס השחור של הגביע עד כה.

אחרי הדחתן בשלב שמונה האחרונות של בני מג'ד אל כרום וקבוצה נוספת מבית היוצר של רמת אביב, נותרה מוליכת הליגה הארצית (מרכז), שעושה את דרכה בבטחה מעלה, ללאומית, הנציגה היחידה של הליגה השלישית בגביע האיגוד. היריבה מחר (21:00, אולם מ.ס אביב אליאנס, ת"א): מכבי AOV אשדוד, מהמקום השני בלאומית, עוד כוח עולה בכדורעף הישראלי, ובה משחקים ליאור לוק, שון קסל, פאדי דנאל ושחקנים נוספים שאמורים לסייע לקבוצה לעלות לליגת העל.


גולומב. יוביל את הקבוצה ללאומית?

טובול, שמוביל את רמת אביב כמנכ"ל בחמש השנים האחרונות, עושה זאת יחד עם זוגתו רעותה, מנהלת התפעול של הקבוצה. לדבריו, שיתוף הפעולה עם בתי הספר באיזור - מאמני הקבוצה הם גם רכזי הספורט בבתי הספר אליאנס ועירוני ד' - הוא שהביא להתרחבות המועדון בשנים האחרונות. כוכב הקבוצה ומאמנה בפועל הוא רועי גולומב, בוגר האקדמיה בווינגייט, לשעבר שחקן הוד השרון והפועל ירושלים בליגת העל, וכן נבחרת ישראל. את מחלקת הנוער מנהל דייגו פסטרנק, שמשמש גם כמנהל המקצועי של המועדון.

למועדון שלוש קבוצות בוגרים בליגה הארצית, ושתי קבוצות נוער (בנים), אחת מהן בליגת העל. "הייחוד של המועדון זה החיבור בין הבוגרים לקבוצות הילדים והנוער, בין השאר באמצעות מחנות אימון משותפים לפחות פעמיים בשנה", מסביר טובול את מקורות ההצלחה. גם בקבוצה שהעפילה לרבע גמר גביע האיגוד משחקים כמה משחקני הנוער של המועדון, ביניהם ארדי מנריקה (בתמונה הראשית). בדרך להישג המרשים חלפו הכחולים על פני הפועל אריות ירושלים (2:3) והפועל ירושלים (2:3), להם היו "אמורים" להפסיד.

"אנחנו רוצים לבסס את הקבוצה בליגה הלאומית, לתת בית לשחקנים הצעירים של המועדון, לגדול ולשחק ברמה גבוהה יותר", אומר טובול על המטרות העתידיות של רמת אביב. "אני מקווה שהמועדון ימשיך לגדל ספורטאים וספורטאיות, ויתן פלטפורמה לשחקנים בכל הרמות".

לאתר הקבוצה
תגובות