איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון נוער > ליגת הילדים ממריאה, עם 250 שחקניות ושחקנים

ליגת הילדים ממריאה, עם 250 שחקניות ושחקנים

חגיגת כדורעף: מאות ילדים משמונה קבוצות הגיעו להפנינג כדורעף משמח בתל אביב. הליגה החדשה בנויה ממספר טורנירים אזוריים, המתקיימים אחת לחודש. מנהל אגף התשתיות באיגוד: "מרגש לראות את הילדים מתלהבים מכל נקודה"

תאריך: 26/02/2019  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: משה זדנבנק  |  ארכיון נוער
שתף בווצאפ
250 בנות ובנים פתחו אתמול (שלישי) בתל אביב את ליגת הילדים החדשה בכדורעף. הליגה בנויה ממספר טורנירים אזוריים המתקיימים אחת לחודש, ומאירוע אחד מסכם בחודש מאי בו משתתפות כל הקבוצות. בטורניר הראשון השתתפו ק.ק ת"א, אשכול, נילי, נס ציונה, רחובות, בת ים, קריית גת ושוהם. המשחקים התנהלו ברמה גבוהה, כאשר כל הקבוצות מנסות להגיע למצבי הנחתה.
בסיום הטורניר חולקו תשורות לכל המשתתפים, ומדליות לקבוצות הזוכות. בבנים זכו במקום השלישי ק.ק. ת"א, בשני אשכול ובראשון נילי. גם בבנות זכו נילי בבכורה, בנות אשכול סיימו שניות ואילו נס ציונה תפסה את המקום השלישי.

איגוד הכדורעף מבקש להודות לק.ק ת"א על אירוח הטורניר.
אורי חבר, מנהל אגף התשתיות באיגוד הכדורעף, סיכם את המפגש הראשון במסגרת הליגה: "אחד היעדים שלנו כבר הרבה שנים היה הקמת פעילות מקצועית לדור צעיר של כדורעפניות וכדורעפנים. יצאנו לדרך בהתרגשות רבה עם מאות ספורטאים מאמנים ואנשי צוות. לראות את הדור הצעיר מתלהב ומתרגש מכל נקודת ניצחון ומזיל דמעה בהפסד, מעביר תחושות אמיתיות וכנות של ענף חי ובועט, שיכול בעבודה נכונה וחיובית של כל הגורמים להתפרץ כהר געש. ברצוני להודות לכל הילדות והילדים שהגיעו, למאמנים היקרים, לק.ק תל אביב על האירוח ולצוות האיגוד על התמיכה".
ובמקביל: טורניר בנות בחדרה

אתמול התקיים גם טורניר לכיתות ו' במועדון תיכון חדרה. בטורניר השתתפו כ-50 שחקניות צעירות, והובילו אותו המאמנים יאל בנימין, אוהד מאגרו, וגיל ואמיר ברעם. השחקניות שיחקו בטורניר, ולאחר מכן השתתפו במעגלי שיח עם שחקניות קבוצת המנהיגות הבוגרת מכיתה יא', ועם שחקניות ליגת העל. בסיום התקיים טקס חלוקת פרסים על מיקום, והשחקניות קיבלו מתנה.
המאמנת יאל בנימין, בוגרת המועדון בת 25 וגורם מוביל בו, שמאמנת את הצעירות באגודה בשנה האחרונה, היא שחקנית ליגת העל ברעננה, ובעברה שיחקה במכללות במדינת אילינוי. מעגלי השיח התקיימו כחלק מפעילותה בפרויקט אישי לחיבור שחקניות בוגרות עם צעירות במועדון, תחת פרוייקט חליפות, המסייע לסטודנטים שחקני ליגת העל במלגת לימודים בתמורה לפרוייקט ענפי.
תגובות