איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > מרפקים בהיכון: מי יהיו בחצי גמר הפלייאוף?

מרפקים בהיכון: מי יהיו בחצי גמר הפלייאוף?

ק.ק תל אביב ומכבי רעננה ינסו לחלץ ביום שישי נקודות מחיפה וכפר סבא שמובילות את הטבלה, ואילו קריית אתא תפגוש את חדרה. רק שתיים מבין השלוש יתפסו מקום בין 4 האחרונות. מי תישאר בחוץ?

תאריך: 28/02/2019  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: ראובן כהן, באדיבות מכבי חיפה; אתר איגוד הכדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
קבוצות הבית העליון והבית התחתון ישחקו מחר (שישי) במסגרת ליגת העל, ובמרכז יעמדו ק.ק תל אביב מכבי רעננה, ועירוני קריית אתא, שממשיכות להשתמש במרפקים כדי להידחק לחצי גמר הפלייאוף העליון. שתי הראשונות ינסו לחלץ נקודות ממובילות הטבלה, ואילו קריית אתא תפגוש בבית את חדרה.

הבית העליון

ק.ק תל אביב - מכבי חיפה (יום ו', 13:30, מ.ס עירוני חדש)
שופטים: כפיר שריקי וגל סדבון

אחרי התקלה בגמר גביע המדינה מול כפר סבא, חיפה ממשיכה כאילו כלום, ומדלגת בשבועות האחרונים בחינניות של איילה שלוחה מעל אותה כפ"ס (0:3) ומעל מכבי רעננה (0:3). מי שתנסה השבוע לשים רגל ולהכשיל את הירוקות בדרך לניצחון 17 מ-17 משחקי ליגה העונה היא ק.ק תל אביב, שפספסה השבוע הזדמנות לנצח בבית את הפועל כפר סבא. ק.ק, השלישית בטבלה, רואה את הארץ המובטחת, שם נמצאות שתי הירוקות, אבל לא מצליחה להיכנס למועדון הגדולות - היא נחלה הפסדים בכל המשחקים מולן. האם השבוע יבוא השינוי?


יהלי עשוש מק.ק. הכחולות יחפשו נקודות מול חיפה

מ.כ מכבי רעננה - הפועל כפר סבא (יום ו', 13:30, אולם פעמונים)
שופטים: יעל דותן ואיגור מקסימוב

רעננה עוד לא לקחה מערכה מכפר סבא העונה בליגה, ונמצאת בתקופה בעייתית. הפסד ביתי שלה לקבוצה של חן הימלפרב, וניצחון של קריית אתא במשחק המקביל, יעמיד את המקום הרביעי בסכנה. השחקניות של ישראל אשר חייבות להתעלות ברגע הקריטי ולהפתיע את מחזיקת הגביע.

הפועל עירוני קריית אתא - מכבי חדרה (יום ו', 13:00, אולם גן הרצל קריית אתא)
שופטים: סוהיל זריק ומיכל רוזנבלום

קריית אתא, מאוכזבת מההפסד הביתי 3:0 לק.ק ת"א, צריכה להתאושש מהר, כי המקום בחצי גמר הפלייאוף בהחלט אפשרי (ק. אתא רחוקה 4 נקודות מרעננה, הרביעית בטבלה). כדי להשיג אותו היא זקוקה לשלוש נקודות בבית מול חדרה, שסוגרת את הבית העליון.


לנה יקימצ'וק. הכוכבת הגדולה של חדרה תצליח לעצור את קריית אתא?

הבית התחתון

מכבי בנות נצרת - מכבי מוסינזון הוד השרון (יום ו', 14:00, אולם סדס יווני קתולי)
שופט: טיראן שהינו

שתי הקבוצות נפגשו רק לפני שבוע, ואז השיגה הוד השרון ניצחון מפתיע 1:3. הפעם, בנצרת, יקוו השחקניות של ענאן ג'רג'ורה לתוצאה שונה, שתאפשר להם להמשיך להיאבק עם נבחרת האקדמיה על ראשות הבית התחתון.

נבחרת האקדמיה - אסא בן גוריון ב"ש (יום ו', 14:00, אולם וינגייט נתניה)
שופט: באסל נסאר

בנות האקדמיה מובילות את הבית התחתון בגאון, כשמאחוריהן רק שישה משחקי ליגה. יריבתן השבוע היא אסא בן גוריון, שחייבת נואשות כדי לשמור על הסיכויים לשרוד בליגה.
תגובות