איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > ק.ק ת"א בחוץ מול כפ"ס; קריית אתא בחיפה

ק.ק ת"א בחוץ מול כפ"ס; קריית אתא בחיפה

התל אביביות יוצאות לבר לב (רביעי, 19:00) והקרייתיות לרמת אלון (רביעי, 18:45) בתקווה להשיג נקודות נדירות במירוץ לחצי גמר הפלייאוף, מול שתי הטיטאניות של הליגה. רעננה מול חדרה (שלישי, 20:30)

תאריך: 04/03/2019  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: דייויד סילברמן  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
מחזור נוסף בליגת העל לנשים יצא לדרך מחר (שלישי) וימשך גם ביום רביעי, ובו ימשיכו מכבי רעננה, ק.ק תל אביב והפועל עירוני קריית אתא לנסות לשפר עמדות בתקווה להגיע לחצי גמר הפלייאוף. בעוד שעל תל אביב וקריית אתא יהיה לעשות זאת מול שתי הבכירות של הכדורעף הישראלי, רעננה תפגוש את חדרה בתקווה לתפוס קצת אוויר לנשימה במקום הרביעי.

הבית העליון

הפועל כפ"ס - ק.ק תל אביב (יום ד', 19:00, אולם בר לב כפ"ס)
שופטים: רועי גורן ואיתי שיקמן

הפועל כפר סבא, יציבה כתמיד, משיגה ניצחונות באופן קבוע מול כל קבוצה שאינה מכבי חיפה, מתייצבת בבית מול ק.ק, שיכולה ביום נתון להקשות על הגדולות, כפי שכבר הוכיחה בפעמיים העונה שבהן הפסידה רק 3:2 למכבי חיפה. מול כפ"ס עוד לא הצליחו השחקניות של רן גאון לקחת יותר ממערכה אחת במשחק העונה, אבל כדי להתחיל בשינוי אין יום טוב יותר מאשר היום (טוב, רביעי). 


נעה ארז. כפר סבא ממשיכה לנצח את כל הקבוצות שתחתיה. צילום: דייויד סילברמן לאיגוד הכדורעף

מכבי חיפה - הפועל עירוני קריית אתא (יום ד', 18:45, אולם רמת אלון נווה שאנן)
שופטים: מאג'ד אבו שקרה ומיכל רוזנבלום

מפגש חשוב (במיוחד בשביל האורחת) בין הקבוצה הגדולה של שנות האלפיים לקבוצה הגדולה של הכדורעף הישראלי כיום. לפני כמעט שנה נפגשו הקבוצות בגמר הפלייאוף, תרחיש שנראה רחוק כיום לאור העונה הלא עקבית שעוברת על קריית אתא. כידוע, עם היסטוריה מפוארת לא הולכים למכולת, וכדי לשמור על סיכוי להיות שם גם השנה, יצטרכו השחקניות של יורי לוקטיב לקחת את העניינים לידיים ולהדהים את חיפה בביתה.


קתרינה זילברמן. מפגש שמזכיר נשכחות. צילום: ראובן כהן, באדיבות מכבי חיפה

מכבי חדרה - מכבי רעננה (יום ג', 20:30, קיבוץ עין החורש)
שופטים: מאלכ בוטו ובאסל נסאר

רעננה לא תרשה לעצמה לאבד את המקום הרביעי מול הקבוצה שעדיין לא ניצחה בבית העליון, ואחרי ארבעה הפסדים רצופים (ו-8 מתוך 9 המשחקים האחרונים), שיא שלילי העונה, תקווה לחזור לנצח מול הקבוצה האחרונה אותה ניצחה. "זה לא הולך להיות פשוט", תיאר בשבוע שעבר מאמן רעננה ישראל אשר את המאבק מול ק.ק ת"א וקריית אתא על המקום בחצי גמר הפלייאוף, וכדי שזה יהיה מעט פשוט יותר, כדאי לצהובות לפתוח את הסיבוב האחרון בבית העליון בניצחון.

הבית התחתון

מכבי בנות נצרת - נבחרת האקדמיה (יום ג', 18:30, אולם סדס יווני קתולי)
שופטים: מיכל רוזנבלום

בנות נצרת הראו בשבוע שעבר שהן לא יוותרו בקלות על בכורת הבית התחתון לשחקניות הצעירות של ג'וזפה קוקריני, והשבוע יש להן מפגש ישיר מולן על המקום הראשון (ההפרש בין הקבוצות עומד על נקודה לטובת האקדמיה). ההפסד היחיד של האקדמיה היה במשחקן הראשון בליגת העל, לאותה נצרת עצמה.


מיקה רום מנבחרת האקדמיה. משחק על המקום הראשון בבית התחתון. צילום: ליאת הוד
תגובות