איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > תיכונים: כפ"ס אלופת הבנות, מבואות עירון בבנים

תיכונים: כפ"ס אלופת הבנות, מבואות עירון בבנים

הכפר סבאיות ניצחו בגמר צמוד 2:3 את הוד השרון, שהגיעה למעמד גם בשנה שעברה. בבנים גברה מבואות עירון 0:3 על גלילי כפ"ס, ששלחה שתי קבוצות לגמר. יניב בר נצר: "השחקנים בעננים, הם עבדו קשה". אופיר דבי נבחרה ל-MVP של גמר הבנות, אופק חזן בבנים

תאריך: 07/03/2019  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: אתר איגוד הכדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
מול 500 צופים ובאווירה מחשמלת באולם עתידים בהוד השרון, נערכו היום (חמישי) גמרי אליפויות התיכונים בכדורעף, בבנות ובבנים. ביה"ס גלילי בכפ"ס זכה באליפות המדינה בבנות עם ניצחון בגמר 2:3 אחרי מאבק מותח מול מוסינזון הוד השרון, בעוד בגזרת הבנים הניפו את הגביע שחקני מבואות עירון, שניצחו 0:3 את גלילי כפ"ס, ששלחה שתי קבוצות לגמר.

אלופת הבנות גלילי כפ"ס עצרה את מוסינזון הוד השרון, שגם בשנה שעברה הפסידה 3:2 במשחק הגמר ולה זהו הפסד שלישי ברצף במעמד הגמר. כפר סבא ניצחה בשתי המערכות הראשונות, הוד השרון השוותה ל-2:2, אך בסיום הייתה זו ידה של כפ"ס על העליונה. ל-MVP של משחק הגמר נבחרה אופיר דבי, שמשחקת גם בהפועל כפר סבא בליגת העל לנוער (בנות).

מאמן כפ"ס אלעד שפגט אמר בסיום: "התחלנו חזק מאוד, והמשכנו את המומנטום החיובי מהניצחון הקשה בחצי הגמר. אח"כ המשחק התאזן ויכול היה ללכת בשני הכיוונים. אני שמח שבסוף התעלינו. הבנות שמחו מאוד, במיוחד אלו שמסיימות י"ב, היה להן חשוב לסיים בטעם מתוק". על הסיבות שהביאו לניצחון אמר המאמן: "הבנות נשארו ביחד ומפוקסות, גם כשהיו טעויות והוד השרון חזרו למשחק. הן לא הפסיקו להאמין".

מאמן הוד השרון אסף מעיין אמר לאחר המשחק: "היה צמוד. הסגל שלנו הוא של ילדות בשנה הראשונה בתיכון. זה לא נותן לנו הנחות, אבל הן ממש צעירות וזה משהו להתחשב בו. כולן שחקניות חדשות. חלקן התאכזבו מאוד, כי באנו עם ציפיות, לא כדי לוותר. הן מאוד מוכשרות, ועשו את המקסימום. באותה מידה זה יכל להיגמר לצד השני, רק שמשהו קטן התפקשש לנו בסוף".


שחקני המעפיל מבואות חוגגים אליפות, היום בהוד השרון

מבואות עירון, שהגיעה גם בשנה הקודמת לגמר והפסידה לתיכון אופק ממטה אשר, זכתה להניף הפעם את הגביע, בפעם העשירית בתולדותיה. אופק חזן הוכתר כשחקן המצטיין של הגמר. ברמת האגודות, משחק חזן בהפועל המעפיל מבואות, מועמדת רצינית לזכייה באליפות ליגת העל לנוער (בנים).

מאמן מבואות עירון יניב בר נצר אמר לאחר המשחק: "היה מרגש. השחקנים בעננים. הם עבדו מאוד קשה בשביל זה כל השנה. הם התפוצצו במשחק הזה. הם הגיעו מרוכזים ומפוקסים, במטרה ברורה להחזיר את האליפות הביתה. הצלחנו לשבש לכפ"ס את הקבלה, מה שמאוד עזר לנו בהמשך".

מאמן גלילי כפ"ס, גיל ריב, אמר לאחר המשחק: "העונה הייתה מופלאה. לצערי היום לא שיחקנו טוב. מבואות עירון באו מוכנים, הצליחו לשבש לנו את הקבלה במכת הפתיחה, וזה הכניס אותם למשחק יותר טוב. המשחק התפתח כמו שהוא התפתח, הם צברו ביטחון ככל שהמשחק התקדם ולנו היה קשה. כל הכבוד ליניב (בר נצר) ולמבואות על המשחק המצוין. אני עצוב מאוד, חבל לי. גמר שלישי ברציפות עם הבנים שאני מפסיד".

צפו בשחקני מבואות עירון חוגגים אליפות
 
תגובות