איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון נוער > ליגת הילדים הסתיימה; זכיות לבת ים ומודיעין

ליגת הילדים הסתיימה; זכיות לבת ים ומודיעין

כ-100 בנים ובנות השתתפו בטורניר הסיום המוצלח של הליגה, שצפויה להתרחב בעונה הבאה. טורניר מרכזי המצוינות: זכייה מרשימה לבנות אשכול. המאמן אלכס צייטלין: "כדורעף הוא הענף המרכזי במועצה, וזה מביא הצלחות"

תאריך: 18/04/2019  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: אתר איגוד הכדורעף  |  ארכיון נוער
שתף בווצאפ
כ-100 בנים ובנות השתתפו בים שלישי בטורניר הסיום של ליגת הילדים בכדורעף. בטורניר האחרון של הליגה, שנפתחה השנה מתוך מטרה לתת לספורטאים הצעירים את חוויית הכדורעף בדרך של אירוע רב משתתפים וקבוצות, זכו בנות בת ים ובני מודיעין במקומות הראשונים, תוך הפגנת משחק מאורגן וחלוקת תפקידים טובה על המגרש.

הליגה בנויה ממספר טורנירים אזוריים המתקיימים אחת לחודש, ומאירוע מסכם אחד. איגוד הכדורעף מתכוון להרחיב ולהגדיל את הפעילות בעונה הבאה בתקווה להשתתפות של 500 ספורטאים בליגה.


הילדים בסיום הליגה. תקווה להתרחבות בעונה הבאה

אורי חבר, מנהל אגף התשתיות של איגוד הכדורעף, אמר על אירוע הסיום של ליגת הילדים: "התרגשתי מאוד מכמות הילדים שהגיעו ומההתלהבות שאפפה את האירוע. הרעב של המאמנים והשחקנים הצעירים להתקדמות מקצועית ניכר היטב. אני מודה לכולם על ההשתתפות, ומאחל חג שמח".

טורניר מרכזי המצוינות: זכייה מרשימה לבנות אשכול

עוד בגזרת הצעירים, אשכול ומנשה עמק חפר זכו אתמול בטורניר מרכזי המצוינות שהתקיים בוינגייט. בטורניר הבנות הפתיעו אשכול בניצחונות מרתקים במשחקי חצי הגמר והגמר על בת ים וכפר סבא כדי להביא את הנצחון לדרום. כפר סבא סיימה עם מדליית הכסף, בת ים במקום השלישי, ורעננה רביעית. בבנים הציגה מנשה עמק חפר משחק הגנה מצוין, וגברה בגמר על כפר סבא. עיילבון סיימה שלישית ורעננה במקום הרביעי. גמר הטורניר יתקיים בחופשת שבועות.


בנות אשכול אחרי הזכייה. "כדורעף זה הענף המרכזי באשכול, אז יש הצלחות"

אלכס צייטלין, מאמן אשכול, אמר היום על זכיית שחקניותיו בטורניר: "הקבוצה היא של בנות ז'-ח' ממועצת אשכול, ויש לנו ארבעה אימונים בשבוע. זו לא הפעם הראשונה שבה הן זוכות בטורניר. עכשיו תגיע האליפות הארצית, ב-5-6 במאי, וזו המטרה שלנו. כדורעף זה הענף המרכזי באשכול, לפחות עבור הבנות, אז יש הצלחות". בנוגע למצב הבטחוני באשכול, המשפיע על אימוני הקבוצה, אמר צייטלין: "מתי שיש שגרה יש אימונים רגילים, אבל בטח שהמצב הבטחוני יכול להפריע".
תגובות