איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון נבחרות > מוק' אליפות אירופה: הנערים הפסידו לאוקראינה

מוק' אליפות אירופה: הנערים הפסידו לאוקראינה

הנבחרת של גל גלילי פתחה את הופעותיה בשלב השני של מוקדמות אליפות אירופה עד גיל 17 עם הפסד 3:0 למארחת. קווין קוזמיצוב ואלון האס סיימו עם 6 נקודות כ"א, לעומת 20 של כריסטיאן פריסקאר

תאריך: 25/04/2019  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: CEV  |  ארכיון נבחרות
שתף בווצאפ
נבחרת הנערים של ישראל פתחה הערב (חמישי) את השלב השני של מוקדמות אליפות אירופה עד גיל 17 עם הפסד 3:0 (25:14, 25:23, 25:15) למארחת אוקראינה. בבית C, בו משחקת ישראל, נמצאות גם צרפת ובלגיה.

את ישראל, ששיחקה מול אוקראינה מול 250 צופים בעיר זפוריז'יה שעל גדות נהר הדנייפר, הובילו בנקודות אלון האס וקווין קוזמיצוב עם 6 נקודות כ"א, לעומת 20 (57% בהתקפה) של הקבלן כריסטיאן פריסקאר. לסטטיסטיקה המלאה


אופק חזן וקווין קוזמיצוב חוסמים את קירילו טרוחין האוקראיני, היום. צילום: CEV

"לא שיחקנו טוב היום", אמר בסיום המשחק מאמן נבחרת הנערים (שנתונים 2003-4) גל גלילי. "מכת הפתיחה והקבלה שלנו היו מתחת לרמה הרגילה ולא הצלחנו להיכנס לשטף של משחק. נלמד מהטעויות למשחק הבא ואני מאמין שנשחק טוב יותר". מחר תשחק הנבחרת בשעה 20:00 (שעון ישראל) מול בלגיה, שהפסידה היום לצרפת.

בחודש ינואר התמודדה נבחרת הנערים בשלב הראשון של המוקדמות מול שבע נבחרות נוספות - צ'כיה, סלובקיה, הונגריה, אוסטריה, סלובניה, קרואטיה וקפריסין - על 5 כרטיסים לשלב הבא של התחרות. הנבחרת סיימה את שלב המוקדמות הראשון עם שלושה ניצחונות (מול קרואטיה, קפריסין והונגריה) ושני הפסדים (לצ'כיה ולאוסטריה), והעפילה לשלב השני הנערך כעת, ובו חמישה בתים בני ארבע נבחרות כל אחד, המשוחקים כל אחד במדינה נפרדת.


אלון האס מנחית. הנערים הפסידו למארחת בית C במשחק הראשון. צילום: CEV
תגובות