איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון נוער > אחרי הרגיעה, באה האליפות

אחרי הרגיעה, באה האליפות

קבוצת ז'-ח' של בית הספר נופי הבשור מהמועצה האיזורית אשכול, שנאלצה לבטל אימונים רבים בשל המצב הביטחוני בדרום, זכתה באליפות מתוקה אחרי 2:3 בגמר מותח מול ביה"ס אלון מכפ"ס. הכפר סבאים התנחמו באליפות הבנים

תאריך: 20/05/2019  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: עומר עציון  |  ארכיון נוער
שתף בווצאפ
קבוצת ז'-ח' של בית הספר נופי הבשור מהמועצה האיזורית אשכול זכתה אתמול (שני) באליפות בתי הספר הארצית לאחר ניצחון במשחק צמוד 2:3 על בית הספר אלון מכפר סבא. 

עבור תלמידות נופי הבשור הייתה הזכייה בעלת משמעות מיוחדת, לנוכח המצב הביטחוני בדרום הארץ בתקופה האחרונה בכלל, ובמהלך שבועות ההכנות לאליפות בפרט. בימים אלו בוטלו אימוני הקבוצה לא פעם בשל אזעקות צבע אדום.


רגע מתוק לשחקניות נופי הבשור. צילום:

אשחר רינות, מנהל מחלקת הספורט במועצה האיזורית אשכול, אמר לאחר הזכייה: "קבוצת הכדורעף היא יותר מספורט, אלא מערכת תמיכה שנותנת חוסן לכל הקהילה. כל המועצה מאחוריה. הבנות עובדות קשה כל השנה, ומשקיעות את כל כולן בכדורעף. יש להן צוות אימון מורחב, שנותן להן שעות אקסטרה, ואני רוצה להודות לאלכס צייטלין, עומר עציון ודן קניגסוולד על העבודה שעשו".

במשחק הגמר הארצי לכיתות ז'-ח' בנים, הצליחו תלמידי אלון לנצח 1:3 את מעיין שחר עמק חפר ולהביא את האליפות לעיר. זאת לאחר שלפני שבועיים הצליחה לעשות זאת גם קבוצת הבנים לכיתות ט' של בית הספר אלון, וזאת בפעם השלישית ברציפות.


שחקני ז'-ח' של ביה"ס אלון חוגגים אליפות. צילום: באדיבות הפועל כפ"ס כדורעף
תגובות