איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון נבחרות > ישראל ניצחה 1:3 את קפריסין בפתיחת הסילבר ליג

ישראל ניצחה 1:3 את קפריסין בפתיחת הסילבר ליג

הנבחרת של ג'וזפה קוקריני סימני וי על משחק החוץ בניקוסיה, ופתחה את הופעותיה במפעל ברגל ימין. 21 נקודות לאניה וליקי. ביום רביעי (19:30) תארח הנבחרת את גאורגיה ברוממה - מוזמנות ומוזמנים למלא את האולם

תאריך: 25/05/2019  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: CEV  |  ארכיון נבחרות
שתף בווצאפ
נבחרת ישראל ניצחה הערב (שבת) את קפריסין 1:3 (18:25, 19:25, 27:25, 19:25) במשחקה הראשון במסגרת הסילבר ליג האירופית. ביום רביעי הקרוב יארחו הכחולות-לבנות את גאורגיה באולם רוממה שבחיפה (19:30, שידור ישיר בערוץ הספורט). בשנה שעברה שיחקה הנבחרת של קוקריני פעמיים מול הגאורגיות - ורשמה מולן ניצחון בית והפסד חוץ.

אניה וליקי הובילה את נבחרת ישראל עם 21 נקודות (3 קיל בלוקס), פולינה מליק הוסיפה 16, גלית דבש עם 15 (4 קיל בלוקס), אלה סעדה 13. אצל הקפריסאיות סיימה קטרינה זקאיו עם 17. לסטטיסטיקה המלאה

מאמן הנבחרת ג'וזפה קוקריני אמר בסיום המשחק: "הרמה הייתה לא-גבוהה, והלחץ הורגש היטב על השחקניות בשתי הנבחרות, כפי שקורה לעיתים במשחקים שפותחים את הקמפיין. בשתי המערכות הראשונות היינו בשליטה. במערכה השלישית המאמן הקפריסאי עשה שינוי אסטרטגי, ולמרות שהצלחנו לחזור לתמונה הן ניצחו והיה להן מזל. במשחקים הבאים נצטרך לשחק טוב יותר. רוב השחקניות היו מתוחות מדי, ולא שיחקו את המשחק הרגיל שלהן. עם זאת, הן ידעו להתמודד עם המצב וזה יפה".

מהלך המשחק

קפריסין פתחה את המערכה הראשונה ביתרון 0:2, אך ישראל הגיבה עם שבע נקודות רצופות והפכה ל-2:7. הקפריסאיות הצליחו לחזור לתמונה, אבל לא למחוק את הפער, ונכנעו 25:18. המערכה השנייה הייתה צמודה יותר ועל פי רוב אף נבחרת לא הצליחה לפתוח פער גדול על פני רעותה, אולם ישראל שמרה על הפרש קטן וקבוע, והצליחה לברוח בסיום בדרך ל-19:25. הקפריסאיות פתחו את המערכה השלישית עם 0:6. בשלב מתקדם יותר הובילה קפריסין 15:20, ישראל הצליחה לחזור ולהשוות, אבל המאחרת ניצחה 25:27 וצימקה ל-2:1 במניין המערכות. במערכה הרביעית שמרה ישראל על הפרש יציב מהפתיחה, והשיגה את ניצחון החוץ עם 19:25.


אניה וליקי. פתיחה מוצלחת לישראל. צילום: CEV
 
תגובות