איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון נוער > עולה אחרונה לגמר הנוער: הפועל המעפיל מבואות

עולה אחרונה לגמר הנוער: הפועל המעפיל מבואות

הקבוצה של יניב בר נצר לא איבדה את היתרון (1:3) מהמשחק הראשון, ועשתה את העבודה גם בגומלין מול מכבי מוסינזון הוד השרון עם 2:3 אחרי שפיגרה 2:0. היריבה בגמר ברוממה ביום שלישי (4.6): הפועל כפר סבא

תאריך: 31/05/2019  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: באדיבות הפועל המעפיל מבואות  |  ארכיון נוער
שתף בווצאפ
הפועל המעפיל מבואות עלתה היום (שישי) לגמר ליגת העל לנוער (בנים) לאחר שנת היעדרות. הקבוצה של יניב בר נצר הגיעה למשחק הגומלין מול מכבי מוסינזון הוד השרון בעין שמר עם יתרון של 1:3 מהמשחק הראשון בתיכון מוסינזון, והשלימה את העבודה עם 2:3 בבית (25:19, 25:23, 22:25, 19:25, 12:15).

הוד השרון הייתה קרובה מאוד להפוך את הקערה על פיה ולעלות לגמר על חשבונה של המעפיל מבואות כאשר הובילה 0:2 במערכות, אך המקומיים התעשתו, חזרו ל-2:2 והבטיחו בכך למעשה את ההעפלה.

במשחק הגמר, ביום שלישי הקרוב (4.6) בשעה 19:30 ברוממה (שידור ישיר בערוץ הספורט), תחכה להמעפיל מבואות הפועל כפר סבא, שמגיעה לגמר זו השנה השנייה ברציפות ובפעם החמישית בשש השנים האחרונות. בדרך לגמר חלפה כפ"ס על פני האלופה הפועל מטה אשר עכו. בעוד שהמעפיל מבואות זכתה באליפות ב-2017, יריבתה, שסיימה את העונה הרגילה במקום הראשון בשוויון נקודות עמה, הפסידה בכל משחקי הגמר מאז האליפות בה זכתה ב-2011. 


החגיגות אחרי ניצחון המעפיל מבואות, היום בעין שמר. צילום: באדיבות הפועל המעפיל מבואות

בגמר הבנות ייפגשו מכבי חדרה, שהשלימה עונה סדירה מופלאה עם הפסד בודד, וניצחה פעמיים 0:3 את מכבי תל אביב בחצי הגמר, והפועל כפ"ס, אלופת השנתיים האחרונות שמגיעה לגמר שביעי ברצף. כפ"ס הצליחה לנצח במערכת זהב  במפגש סופר-דרמטי את הוד השרון בחצי הגמר. גמר הנוער (בנות) ישודר גם הוא בערוץ הספורט.
תגובות