איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון נוער > מטה אשר עכו מול כפ"ס. נשמע מוכר?

מטה אשר עכו מול כפ"ס. נשמע מוכר?

גמר הנערים שיתקיים הערב (19:30) ברוממה יחזיר למרכז הבמה את המועדונים שנפגשו בגמר ליגת העל לגברים. בגמר הנערות (17:00): מדיחת הפייבוריטיות הוד השרון מול מכבי תל אביב

תאריך: 05/06/2019  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: אתר איגוד הכדורעף  |  ארכיון נוער
שתף בווצאפ
כשהפרקט עדיין חמים ממשחקי גמר הנוער (בנים ובנות) שהתרחשו באותו המקום לפני פחות מיממה, יעלו הערב (רביעי) למגרש באולם רוממה שבחיפה קבוצות הנערות והנערים, בחיפוש אחר הצלחת שתעניק להן את הסיום המושלם לעונת 2018-19. 

נערים

הפועל כפר סבא - הפועל מטה אשר עכו (19:30)

כפר סבא של גיל ריב, ששלחה קבוצת בנים וקבוצת בנות גם לגמרי הנוער, מגיעה למעמד גמר הנערים זו העונה הרביעית ברציפות, ולאחר שזכתה באליפות בשנה שעברה. הירוקים השיגו את הכרטיס לרוממה אחרי שני ניצחונות 0:3 על הפועל המעפיל מבואות. יריבתה בגמר, שיהווה שחזור של גמר הגברים בליגת העל, הדיחה בחצי הגמר תחת המאמן עידו ברעם את הפועל המעפיל מעיין, אלופת 2017. מטה אשר עכו ניצחה במשחק הבית בעברון 1:3 ועלתה למרות הפסד 3:2 בגומלין.


נערות


מכבי תל אביב - מכבי מוסינזון הוד השרון (17:00)

מכבי מוסינזון הוד השרון אותה מדריך אסף מעיין המשיכה את העונה הנפלאה שלה ואחרי שהדיחה את האלופה מכבי חדרה ברבע הגמר, השיגה את הכרטיס לגמר על חוט השערה. אחרי הפסד חוץ 3:2 להפועל כפ"ס במשחק מרתק, חזרה הוד"ש הביתה, הוכיחה אופי עם 1:3, וחתמה את ההעפלה כשהיא מדיחה את האלופה בשנים שבין 2012 ל-2017. יריבתה בגמר, מכבי תל אביב שמאמן דימה זמליאנוכין, מגיעה למשחק על האליפות זו השנה השניה ברצף. הצהובות ניצחו פעמיים 0:3 את מ.כ מכבי רעננה בחצי הגמר.
תגובות