איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון נבחרות > מחר: ישראל ברומניה לקרב על המקום הראשון

מחר: ישראל ברומניה לקרב על המקום הראשון

אחרי הניצחון הביתי הדחוק על הרומניות, ינסו השחקניות של בפה קוקריני להפתיע באלכסנדריה ולהגדיל את יתרונן בראשות בית A של הסילבר ליג. המאמן האיטלקי: "יודעים שמי שתנצח תהיה ככל הנראה בגמר הטורניר"

תאריך: 07/06/2019  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: דייויד סלברמן  |  ארכיון נבחרות
שתף בווצאפ
אחרי ניצחון הבית המרשים על רומניה, תתייצב מחר (שבת) ישראל למשחק החוץ מול הרומניות בעיר אלכסנדריה (17:00), למפגש שצפוי לקבוע את זהות הנבחרת שתסיים במקום הראשון בבית A. במקביל תשחק קפריסין בחוץ מול גיאורגיה. הקפריסאיות רשמו השבוע היסטוריה לאחר שניצחו בבית את גיאורגיה, במה שהיה לניצחונן הרשמי הראשון במסגרת אירופית בזירה הבין לאומית.

בנבחרת, שרשמה שלושה ניצחונות רצופים במפעל, מקווים למשחק התקפי טוב של פולינה מליק הצעירה, שחתמה בשבוע שעבר בשורות אאכן מהבונדסליגה. מליק בת ה-20 מחזיקה בממוצע של 19.33 נקודות למשחק מאז פתחה ישראל את הקמפיין בסילבר ליג האירופית, שהזוכה בה תעפיל לגולדן ליג.


ישראל מול רומניה ברוממה, חיפה. קמפיין מוצלח עד כה לכחולות-לבנות. צילום: דייויד סלברמן

מאמן הנבחרת בפה קוקריני אמר לקראת המפגש מול רומניה: "אנחנו מגיעים למשחק הזה בידיעה שמי שתנצח בו תהיה ככל הנראה בגמר הטורניר. אני בטוח שהשחקניות שלי ישמרו על הקצב שלנו. שבוע ההכנות למשחק היה חיובי, למרות כמה בעיות פיזיות. אני בטוח שהשחקניות יעשו את המיטב על מנת להשיג את התוצאה הטובה ביותר". 

סגל הנבחרת למשחק מול רומניה: אניה וליקי (קפטנית), גלית דבש, מאיה דודוצ'קין, קטרינה זילברמן, פולינה מליק, ליר גופר, יאל בנימין, מאיה שיר-און, אלה סעדה, רוסלנה קוטחין, תמר שטיין, אביטל ז'לובה.
תגובות