איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון נבחרות > מאמן נבחרת הנשים קוקריני הודיע על עזיבתו

מאמן נבחרת הנשים קוקריני הודיע על עזיבתו

לאחר כשנתיים וחצי בתפקיד, שכלל גם את הובלת הנבחרות הצעירות, יעבור המאמן האיטלקי לאמן את קאזרטה שעלתה לליגה הראשונה באיטליה. קוקריני: "בשלב זה של חיי - רוצה להיות לצד משפחתי"

תאריך: 14/06/2019  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: דייויד סלברמן  |  ארכיון נבחרות
שתף בווצאפ
מאמן נבחרת ישראל בכדורעף נשים ג'וזפה קוקריני הודיע במפתיע על רצונו לסיים את תפקידו כמאמן הנבחרת. הוא יעבור לאמן את קבוצת קאזרטה שעלתה לליגה הראשונה באיטליה. מחר תשחק נבחרת ישראל מול קפריסין באולם רוממה במסגרת הסילבר ליג, במה שיהיה משחקו האחרון של קוקריני על הקווים.
 
קוקריני החל את עבודתו באיגוד הכדורעף במרץ 2017. עד יולי 2018 שימש כמאמן הנבחרת הבוגרת ונבחרת העתודה וכמנהל המקצועי של הנבחרות הצעירות וקבוצות האקדמיה. ביוני 2018 החל קוקריני לאמן את קבוצת האקדמיה Team A בנוסף לאימון הנבחרת הבוגרת והמשיך להתוות את הדרך המקצועית של נבחרת הנערות.
 
תגובת איגוד הכדורעף: "הודעתו של קוקריני הגיעה אלינו בהפתעה, בעיקר לאחר החתימה על חוזה חדש עמו בחודשים האחרונים. נעשה הכל כדי לנצל את האירוע לחיזוק בנות הפרויקט, נמשיך להתכונן לפרויקט 2028 ולהגשים את אחת ממטרות הפרויקט המרכזיות בעליה לאליפות אירופה עד גיל 19, ב-2020. איגוד הכדורעף יבחן משפטית את הפרת החוזה מצד המאמן ויפעל בהתאם להמלצות".


קוקריני. הדריך את הנבחרות במשך כשנתיים וחצי. צילום: דייויד סלברמן

 
ג'וזפה קוקריני עצמו אמר על העזיבה: "בשל נסיבות אישיות עליי לסיים את עבודתו באיגוד הכדורעף מוקדם משציפיתי. היו לי כאן כמעט שנתיים וחצי מופלאות, במהלכן ביצענו התקדמות משמעותית עם הדור הצעיר של כדורעף הנשים בישראל, וזו הייתה המטרה בהסכם עם איגוד הכדורעף. אני סמוך ובטוח שהשחקניות הצעירות שהחלו את הקריירה שלהן במהלך התקופה הזו ימשיכו להתפתח באותה הדרך שעשינו עד כה, ויקחו את הנבחרות להישגים המבוקשים. בה בעת, אני משוכנע שתהליך הגיוס שישמנו בתקופה הזו יביא לכדורעף הישראל כשרונות רבים אחרים בעתיד.
 
"במהלך יותר משנתיים קיבלתי מספר הצעות ממועדונים באירופה, אותן תמיד דחיתי. אך בשבוע שעבר קיבלתי הצעה מקזארטה, שעלתה לליגה הבכירה באיטליה. לאחר הרבה שנים, זוהי הזדמנות לעבוד קרוב למשפחתי, וזוהי הסיבה שקיבלתי את ההצעה בשלב זה של חיי.
 
"לסיום, ברצוני להודות לכל מי שהפך את עבודתי לקלה ולמוצלחת יותר. לאנשי הצוות שלי, להנהלת איגוד הכדורעף, למנהלי הקבוצות ולמאמנים איתם הייתי בקשר, וכמובן לכל השחקניות שעבדתי עמן, שהראו תמיד רצון יוצא דופן להצליח. אני מאחל לכולם כל טוב"
תגובות