איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון נבחרות > מחנה האימון של הנערות הסתיים בניצחון

מחנה האימון של הנערות הסתיים בניצחון

הנבחרת של אניה גרמן חוזרת ארצה אחרי שבוע בו שיחקה ארבע פעמים מול מקבילתה המונטנגרית כהכנה ראשונה למוקדמות אליפות אירופה שייערכו בינואר. עוזר המאמנת זיו שמש: "העומס היה לא פשוט, אך השחקניות צלחו אותו כמו גדולות"

תאריך: 23/06/2019  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: אתר איגוד הכדורעף  |  ארכיון נבחרות
שתף בווצאפ
נבחרת הנערות (שנתונים 2004/2005) סיימה היום את מחנה האימונים בעיר בודווה שבמונטנגרו, אליו יצאה כשלב ראשון בהכנות לקראת משחקי מוקדמות אליפות אירופה שייערכו בינואר במסגרת MEVZA (ההתאחדות הכדורעף המרכז-אירופאית בה חברה גם ישראל).

במהלך המחנה ערכה הנבחרת, בהדרכתה של המאמנת הראשית אניה גרמן, ארבעה משחקי ידידות מול נבחרת הנערות המונטנגרית. "אני מרגישה שהמחנה היה חשוב לגיבוש ולהתקדמות המקצועית והחברתית של הנבחרת, אלמנטים שבאו לידי ביטוי גם בתוצאות המשחקים, שהשתפרו מיום ליום", אמרה גרמן עם סיום המחנה. במשחק הראשון מול המונטנגריות הפסידה נבחרת הנערות 3:0, במשחק השני כבר הייתה צמודה יותר כשהפסידה 3:2, ובשני המשחקים האחרונים הצליחה לנצח - 2:3 במשחק השלישי ו-1:3 במשחק האחרון.


נבחרת הנערות הישראלית בצילום משותף עם הנבחרת המונטנגרית

לצדה של גרמן לקחו חלק בצוות הנבחרת בוני מנור-גוטפריד, מנהלת הנבחרת, וזיו שמש, עוזר המאמנת. הסגל שיצא למונטנגרו מונה 12 שחקניות: מיכל בניים, יהל חביה, שירה טל, יולי כרמלי, ג'ניפר מרים קפילוביץ', מיקה פז, נסטיה גבוזדייבסקי, דניאל רוסטובסקי, קטיה גרידין, מיקה שמואל, יעל רולניק ושירן שוורץ.

"לא פשוט לעבור ארבעה משחקים ללא ניסיון בין-לאומי, והשחקניות מאד עייפות, אך צלחו את המשימה כמו גדולות", אמר זיו שמש ביום חזרתן של השחקניות ארצה. בוני מנור-גוטפריד הוסיפה: "אני גאה מאוד בצוות ובשחקניות על העבודה הקשה. יש לפנינו עוד דרך ארוכה, אבל אין ספק שהכיוןן חיובי. בינואר נעמוד בפני נקודת ציון ראשונה משמעותית לבחינת ההתקדמות משנה שעברה".
תגובות