איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > אליפות ישראל בכדורעף חופים: סיכום היום השני

אליפות ישראל בכדורעף חופים: סיכום היום השני

אחרי 101 משחקים ביום השני לתחרות, העפילו 16 זוגות ברמה ב' (נשים וגברים) לרבע הגמר ביום שבת - יום ההכרעות והמדליות. ויש גם אלופים חדשים בנוער בנים, שזכו בתואר במשחק גמר אפי

תאריך: 23/08/2019  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: לילך וייס  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
חוף פרישמן בתל אביב אירח החל משעות הבוקר המוקדמות (יום שישי) את היום השני באליפות ישראל בכדורעף חופים. הרוב המכריע של המשחקים - 101, ליתר דיוק - נערך במסגרת התחרות ברמה ב' לנשים ולגברים, וממנו העפילו לרבע הגמר, שייערך מחר (כמו גם חצאי הגמר והגמר) שמונה זוגות בכל קטגוריה. ולאחר שהבוגרות והבוגרים סיימו את חלקם והתפזרו למנוחה לקראת יום המשחקים הבא, הוכתרו בשעות אחר הצהריים המאוחרות אלופים חדשים בטורניר הנוער (בנים). 

מחר יתקיימו משחקי ההכרעה בכל קטגוריות הבוגרים. ללוח המשחקים המלא.נוער (בנים): אלעזר וגולדשטיין אלופים

ריבר דיי וקווין קוזמיצוב, שזכו בשנה שעברה יחד בטורניר הנוער, שיחקו הפעם זה מול זה בחצי הגמר - כשדיי לצידו של תומר הדר וקוזמיצוב עם הפרטנר רפאל גונצ'ריוק, הליברו החדש של מכבי AOV אשדוד בליגת האולמות. ידם של דיי והדר הייתה על העליונה, ובגמר שיחקו השניים, שהודחו אתמול ברבע גמר טורניר הבוגרים ברמה א', נגד אילון אלעזר ומאי גולדשטיין, שמצדם גברו על סתיו בדלבייב ואלן פטראייב בחצי הגמר.אלעזר, שכבר ניצח ביום הראשון לתחרות את הדר/דיי בטורניר הבוגרים לצדו של עופרי מסורי, עשה זאת שוב בדרך לזהב, ויחד עם גולדשטיין גרף את התואר אחרי 1:2 (19:17, 14:16, 10:12) בגמר אפי מול הדר/דיי.

במשחק על מדליית הארד ניצחו קוזמיצוב וגונצ'ריוק את בדלבייב ופטראייב, ויצאו מרוצים כשיפגינו מחר נוכחות על הפודיום בטקס המדליות.

גברים, רמה ב': כהן טריקה ובן ברוך Back to Back?

טורניר הגברים רמה ב', הקטגוריה הגדולה ביותר באליפות ישראל מבחינת מספר המשתתפים (48 זוגות), יצא לדרך כבר ב-8:00 בבוקר, עם לא פחות מ-16 בתים בני שלוש קבוצות.אחרי יום משחקים ארוך ובסיום שלבי הנוקאאוט הראשונים (1/16 ושמינית הגמר) יצאו, מצופים בחול ואדמדמים, שמונה צמדים עם הכרטיס למשחקי רבע הגמר, שייערכו מחר החל מ-8:30 בבוקר:

יובל כהן טריקה/ניתאי בן ברוך (אלופי ישראל לשנת 2018) - גיא גניס/אופק ברמן
יובל ילין/יואב ילין - מיכאל שלוסמניס/שקד חיימי (לשעבר מאמן נבחרת ישראל בכדורעף חופים)
ריצ'רד גונצ'ריוק/רפאל גונצ'ריוק (מקום שלישי בשנה שעברה) - מתן בלום/איתי הרמתי
עומר מרשנסקי/עדן פוסטרנק - גיא גריבה/עידו לוסטיג.נשים, רמה ב':

גם בטורניר הנשים ברמה ב' נרשמה נוכחות מכובדת, עם 25 זוגות. כמה מזוכות השנים הקודמות התקדמו לשלבים המכריעים בתקווה לשחזר את ההישג לצד פרטנריות אחרות, מול קונטנדריות חדשות שנתנו הופעות מרשימות בשלבי הבתים והנוקאאוט בדרך לבמה המרכזית.משחקי רבע הגמר בנשים (החל מ-8:30 בבוקר):

הילה נאקסון (זוכת 2018 לצד יפעת שבת)/עדן מוסקוביץ' - ליה לוי/הדר דלויה
טלי חוצ'ינסקי/רוני אנטין - עומר קבקוב/רוני ליבוביץ'
רז סבר (זוכת 2017 עם חן אברמוביץ')/יהלי עשוש (אלופת טורניר הנוער) - כרמל אוליאל/נוער שריקי
עדי פז/אלבי אלרוד - שני כהן/נעמה כץתגובות