איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > פותחות עונה: הכירו את מכבי חדרה 19/20

פותחות עונה: הכירו את מכבי חדרה 19/20

עדיין צעירות, אבל עם שלד מנוסה יותר, השחקניות של עדי תדמור מקוות להפתיע את אריות הליגה ולהשתחל לצמרת שבשוליה סיימו את העונה הקודמת. אם תשאלו את הכוכבת לנה יקימצ'וק שנשארה לעונה נוספת, גם גמר הפלייאוף בא בחשבון

תאריך: 05/10/2019  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: אתר איגוד הכדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
הבשורה המשמחת בחדרה בקיץ הייתה הישארותה בקבוצה לעונה נוספת של לנה יקימצ'וק, מהשחקניות הטובות בליגה בעונה שחלפה (שהובילה את הליגה בנקודות למערכה), ולבטח השחקנית המובילה בקבוצה. יחד עם הקבלנית האוקראינית, עם שחקניות רכש מליגת העל ועם צעירות מבטיחות מקבוצת הנוער שהגיעה לגמר הפלייאוף בעונה הקודמת, החדרתיות ינסו להשתחל לחבורת הצמרת שבשוליה סיימו את העונה הקודמת. חידוש נוסף יהיה השלמתו בנובמבר של היכל הספורט האולימפי בחדרה, והפיכתו לאולם הבית של הקבוצה. מהנהלת המועדון נמסר כי הכניסה למשחקי הבית של הקבוצה באולמה החדש תהיה עם כרטיסי כניסה בתשלום ובימים אלו נערכים במועדון לתחילתו של קמפיין למכירת מינויים למשחקי הבית.

בעונה שעברה: מקום שישי.

הגיעו: אלכסנדרה מוקובנינה (ראשל"צ), נסטיה ורמשטיין (הפועל כפ"ס), אניה טופיקינה (פורמולה פורמיס, סלובניה), גל לנדר (כפ"ס, בתמונה), ליאור קרני (עירוני קריית אתא). אופק שכטר, איה שמואלי, אלכסנדרה סמורטין (מהנוער)

עזבו: ענבל פלג (מכללות), דולב חזן (כפ"ס), עמנואל רום ומשי לינדר (צה"ל), קטיה סטריקובה.

מאמן: עדי תדמור.

לעמוד הקבוצה

לנה יקימצ'וק: "נרצה להגיע לפיינל פור, ואולי גם לגמר"

בעונה הקודמת היית משחקניות ההתקפה הטובות בליגה. מה משך אותך להישאר בחדרה לעונה נוספת?

"אני אוהבת את המקום הזה ואת הקבוצה. אני ממש נהנית מהאווירה ומהיחס שהשחקניות מקבלות במועדון. כשהציעו לי להישאר לעונה נוספת, הסכמתי בשמחה רבה, והשנה אנסה להמשיך ולהיות אחת מהמתקיפות הטובות בליגה, ולהוביל את הקבוצה".


איך את צופה שהעונה הקרובה תיראה עבור חדרה? איזה מקום בטבלה יספק אתכן בסיום העונה?

"אני חושבת שהעונה הקרובה תהיה טובה בשבילנו, אבל היא בטוח לא תהיה קלה. מן הסתם, אנחנו מציבות לעצמנו רף גבוה. קודם כל, אנחנו רוצות להגיע לפיינל פור, ולאחר מכן להילחם על מקום בגמר. כמובן שבשביל זה נצטרך לעבוד קשה, ולתת את כל כולנו".

מה היית מבקשת לעצמך להמשך הקריירה?

"העונה רק מתחילה, אז בינתיים אני חושבת רק עליה. העתיד? נראה מה יהיה"
תגובות