איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > פותחות עונה: נצרת, לא קבוצה של שחקנית אחת

פותחות עונה: נצרת, לא קבוצה של שחקנית אחת

אחרי פציעה קשה ששינתה את מסלולה של הקבוצה בעונה שעברה, בנצרת בנו העונה בסיס רחב יותר, ומקווים גם להגדיל את בסיס האוהדים. ענאן ג'רג'ורה: "יש כמה קבוצות בליגה שנחלשו, יהיו יותר קבוצות ברמה שלנו"

תאריך: 15/10/2019  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: חנין פראן  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
כשפציעה של שחקנית אחת מזעזעת את היכולת המקצועית של הקבוצה כולה, מדובר בסימן שיכול להעיד על תלות גדולה מדי. וזה מה שקרה בעונה שעברה במכבי בנות נצרת. הקבוצה של ענאן ג'רג'ורה הפגינה עליונות על פני שתי יריבותיה בתחתית, מכבי מוסינזון הוד השרון ואסא בן גוריון ב"ש (שירדה ללאומית בסוף העונה), אבל אז הגיעה הפציעה של אדוארדה גרהארד הברזילאית, שהוציאה הרבה מהרוח במפרשים של נצרת, וגם לא מעט מהעוקץ של הקבוצה בהתקפה. בקיץ ניסו הוורודות לוודא שהמקרה לא יחזור על עצמו, והכפילה את מספר הברזילאיות בקבוצה עם אנז'לה גה גרבויו והמוסרת ג'ובאנה אוליביירה. פרט לגרהארד, עזבו את הקבוצה המוסרת האמריקאית קתי ויידנר, שהייתה דמות מרכזית בה, והמצליבה רים מעלוף שחתמה בשורות מכבי חיפה. לצד השינויים בסגל, הקבוצה התחילה להפעיל עמוד פייסבוק חדש המתעדכן תכופות לרווחת האוהדים.

בעונה שעברה: מקום 8.

הגיעו: עמית אברהם (מכבי חיפה), מיאדה איוב (חוזרת לאחר לידה), ג'וויאל זאהר (מקבוצת הנוער), אנז'לה גה גרבויו (מירדיטה, אלבניה), ג'ובאנה אוליביירה (FC Arges Pitesti, רומניה).

עזבו: קתי ויידנר, מיסא אבו סיני, רים מעלוף, אדוארדה גרהארד.

מאמן: ענאן ג'רג'ורה.

לעמוד הקבוצה

Image may contain: 13 people, people smiling, people playing sport and basketball court
שחקניות הקבוצה לעונת 2019/2020. צילום: עמוד הפייסבוק של בנות נצרת

ג'רג'ורה: "יהיו הרבה קבוצות ברמה שלנו, אולי נצליח לחטוף פלייאוף עליון"

ענאן, איך ייראה הסגל של נצרת העונה?

"עזבו אותנו כמה שחקניות והצטרפו כמה חדשות. לדעתי שתי הברזילאיות שלנו יובילו אותנו, יחד עם נדין מטר זיתון המקומית. ריעננו את השורות, אבל אנחנו תלוים בתקציב. מהעירייה אנחנו לא מקבלים כלום בינתיים, אבל הבטיחו לעזור לנו. ברגע שנקבל מהם כסף, אולי אוכל להביא עוד שחקנית חיזוק. לדעתי כבר עכשיו אנחנו קבוצה יותר טובה מאשר בשנה שעברה, ואנחנו יותר מוכנים. אנחנו מגיעים עם יותר נסיון, וגם צוות המאמנים שלנו גדל, וזה עוזר".

מי יהיו היריבות העיקריות שלכן לדעתך?

"יש כמה קבוצות בליגה שנחלשו לדעתי. חדרה קצת יותר טובה מאשר בשנה שעברה, שבה התמודדנו איתה נפלא עד הפציעה של גרהארד. אנחנו מכוונים קצת יותר גבוה העונה, אולי נצליח לחטוף פלייאוף עליון. אני צופה שיהיו הרבה קבוצות ברמה שלנו".

מחלקת הנוער עזרה לכם להביא קהל בעונה שעברה, האם העונה תוכלו למלא את האולם?

"השנה העברנו את המשחקים הביתיים ליום שבת, כי בשישי כולם עובדים. אשתי, למשל, לא יכולה לבוא למשחקים. השנה צפוי להיות יותר קהל. בשביל זה גם פתחנו עמוד חדש בפייסבוק, ומינינו איש תקשורת שיהיה אחראי".
תגובות