איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > כרטיסים אחרונים: מי יגיעו לסבב העולמי?

כרטיסים אחרונים: מי יגיעו לסבב העולמי?

חופים: לאחר שארבעה זוגות גברים וארבעה זוגות נשים מישראל כבר הבטיחו את מקומם בטורניר הראשון שיתקיים בישראל במסגרת הסבב העולמי (כוכב אחד) - ב-16 באוקטובר ייערך בפולג טורניר שיעניק לפיינליסטים את הזכות להירשם גם כן לתחרות היוקרתית

תאריך: 02/10/2019  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: לילך וייס  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
בעוד כחודש יתקיים בתל אביב, לראשונה בישראל, טורניר במסגרת הסבב העולמי בכדורעף חופים. לטורניר, שדירוגו כוכב אחד, נרשמו עד כה זוגות מיפן, הולנד, סקוטלנד, שוויץ, איטליה, אוסטריה וסלובניה, כמו גם ארבעה זוגות ישראלים בטורניר הגברים (אחד מהם יתחיל בשלב המוקדמות) וארבעה בטורניר הנשים (גם בו יצטרך לעבור אחד הזוגות את המוקדמות). ביום רביעי ה-16 באוקטובר, שבועיים וחצי לפני פתיחת הטורניר הבינ"ל שיתקיים בחוף פרישמן, יקבלו זוגות נוספים הזדמנות להיכנס לרשימת המשתתפים, אם יצליחו להגיע לגמר בטורניר קאנטרי קווטה שיערך במתחם החופים החדש בפארק הלאומי ברמת גן.

להרשמה לטורניר קאנטרי קווטה (ההרשמה פתוחה עד מוצאי שבת 5.10)

הפיינליסטים והפיינליסטיות בטורנירי הגברים והנשים יוכלו להירשם לטורניר של הסבב העולמי בנובמבר, אולם ישתתפו בו, החל משלב המוקדמות, רק במידה ולא ירשמו לטורניר מספיק זוגות מהעולם.


מסורי ואלעזר. הם כבר בפנים. צילום: לילך וייס

זוגות הגברים שנרשמו לטורניר בחוף פרישמן עד כה וישחקו בסיבוב הראשון (Main Draw) הם שון פייגה ונתי אוחנה, אלון סנדרוביץ' וחן מאיר, ואילון אלעזר ועופרי מסורי (שחקני נבחרת העתודה של ישראל). ריבר דיי ותומר הדר, שחקני הנבחרות הצעירות, יפתחו את הטורניר בשלב המוקדמות. בנשים ישחקו בסיבוב הראשון אניטה דייב וסופה סטריקוב (שחקניות נבחרת ישראל), צאלה מוהר וג'ניפר גוז, מיכל ברניק ונגה מאור (שחקנית האקדמיה). יהלי עשוש ומאיה בן שלמה, שחקניות האקדמיה, ישחקו בשלב המוקדמות.

בטורניר בחוף פרישמן יעמוד סך הפרסים על 10,000 דולרים, שיתחלקו באופן שווה בין הנשים לגברים. הצמד הישראלי הבכיר כיום הוא זה של אלופות ישראל דייב וסטריקוב, המדורגות 103 בעולם. פייגה, שיתחרה הפעם לצדו של נתי אוחנה, זכה בקיץ יחד עם חן מאיר באליפות ישראל בכדורעף חופים, ובשיאו היה מדורג 45 בעולם כבן זוגו של אריק הילמן.
תגובות