איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון נבחרות > צפו בתמונות: נבחרת הנוער בגרמניה

צפו בתמונות: נבחרת הנוער בגרמניה

השחקניות של כריסטיאן וולף וטלי ארטמנקו התאמנו באולמה של שטוטגרט, אלופת גרמניה, ושיחקו נגד קבוצת האקדמיה הלאומית, כמו גם נגד קבוצה מצמרת הליגה השלישית

תאריך: 18/11/2019  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: Sebastian Schwiertz  |  ארכיון נבחרות
שתף בווצאפ
נבחרת הנוער (בנות) שהתה בשבוע האחרון במחנה אימונים בשטוטגרט, כאורחת האקדמיה הלאומית של גרמניה (אחת מחמש אקדמיות במדינה) ואורחת המועדון המקומי, שהקבוצה הבוגרת שלו מכהנת כאלופת גרמניה.


מיקה רום ושיראל ג'נאח לצד כריסטיאן וולף. צילום: Sebastian Schwiertz

במסגרת המחנה קיימה הנבחרת אימונים ב-Scharrena, האולם בו משחקת שטוטגרט, ושיחקה שלושה משחקים נגד קבוצת האקדמיה הלאומית, מתוכם משחק רשמי אחד לעיני קהל. את המשחק הרביעי והאחרון במסגרת המחנה שיחקה הנבחרת בעיר זינסהיים נגד הקבוצה המקומית, שממוקמת בצמרת הליגה השלישית בגרמניה. המשחק הופסק במהלך המערכה הרביעית במצב של 2:1 לטובת זינסהיים, בשל פציעת המוסרת של הקבוצה.


נבחרת הנוער מול קבוצת האקדמיה הגרמנית. ביקור משמעותי לשחקניות הצעירות. צילום: Sebastian Schwiertz

הביקור של הנבחרת בעיר ואלדנבורג היה השיא בביקור בגרמניה. הנבחרת התקבלה כאורחת ראש העיר, והשחקניות כתבו הקדשה בעברית וחתמו בספר הזהב של העיר. בתום הטקס נערך משחק לעיני קהל של 300 צופים שהיו עדים למשחק מותח וברמה גבוהה. המשחק שהיה צמוד לכל אורכו נפתח ביתרון של שתי מערכות לטובת האקדמיה הגרמנית. נבחרת הנוער חזרה מהבור והשוותה את התוצאה, אך הפסידה 15:12 במערכה החמישית ו-3:2 במשחק כולו. שתי הקבוצות זכו לתשואות של הקהל בסיום המשחק.


שחקניות הנבחרת חותמות בספר העיר ואלדנבורג. צילום: Sebastian Schwiertz

סגל נבחרת הנוער: מיקה רום, נעם אמסלם, טלי הקס, שיראל ג'נח, אביטל שמעילוב, דרים ווטסון, ניצן פז, מיקה שמואל, אסתי פושקרוב (שמתאמנת בבלגרד), עמית קימל, חנה רוזנשטיין ולרה גמנוביץ.

הצוות המקצועי מנה את כריסטיאן וולף, טלי ארטמנקו ורוברט פרלוב.


צילום: Sebastian Schwiertz
תגובות