איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > השחקנים במרכז: כוכבי ליגת העל משווקים

השחקנים במרכז: כוכבי ליגת העל משווקים

כנס פרויקט השיווק של ליגת העל בכדורעף נערך במלון ווסט לגון בנתניה, ובו למדו שחקניות ושחקנים אודות הגברת הנוכחות ברשתות החברתיות, וקיבלו הדרכות בנוגע לסטיילינג ושפת גוף

תאריך: 24/11/2019  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: חיים אהרוני  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
פרויקט השיווק של איגוד הכדורעף לליגת העל לנשים ולגברים ממשיך לתפוס תאוצה. בד בבד עם התמלאות המגרשים ההדרגתית והנסיון להפוך את ההגעה למשחקים לחווייה בידורית עבור הקהל, נערך הערב (ראשון) במלון ווסט לגון בנתניה כנס שיווק במרכזו עמדו שחקניות ושחקני ליגת העל, ובו הודרכו כוכבי הכדורעף בישראל לגבי השימוש ברשתות החברתיות.

לשחקנים והשחקניות הוסבר כי שימוש מושכל ונרחב ברשתות החברתיות הוא קריטי עבור מינוף הקריירה שלהם עצמם, ועבור צמיחת ענף הכדורעף כולו.


צילום: חיים אהרוני

בכנס נחשפו מהלכים שיווקיים שונים, כמו למשל הדפסת קלפים של שחקני ליגת העל עבור אוהדים צעירים, וכן נערכו הרצאות בנושא סטיילינג, שפת גוף והתנהלות נכונה ברשתות החברתיות. בין הדוברים בכנס: מנכ"ל איגוד הכדורעף, יניב נוימן; מנהלת הפרויקטים ומתאמת "אתנה" באיגוד הכדורעף, בוני מנור; יעל אנגלר, יועצת ומרצה, מובילת פרויקט השיווק, וטלי כף, מרצה לתדמית ולשפת גוף.


צילום: חיים אהרוני

סגן יו"ר איגוד הכדורעף ויו"ר קבוצת מכבי מוסינזון הוד השרון, יוני אלמוג, בירך על המהלך, ואמר: "זו הפעם הראשונה שבה אוספים את השחקנים למקום אחד ומנסים לשווק ולמתג את הליגה באמצעותם. זה רעיון בהחלט ראוי, ואני מקווה שנצליח לעשות זאת".


צילום: חיים אהרוני
תגובות