איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > אש בעין החורש: המעפיל מארחת את כפ"ס

אש בעין החורש: המעפיל מארחת את כפ"ס

הקבוצה של בר נצר חוזרת למעגל המשחקים באולם המחודש בתקווה לניצחון חמישי, מול הירוקים של שגיא ברעם. גם הוד השרון, שנוסעת לקריית אתא, רוצה לשוב לנצח. עיילבון בבית מול אשדוד, ששחררה את פליפה מרטינס. משחק קצוות בין מטה אשר/עכו לק.ק ת"א

תאריך: 02/12/2019  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: באדיבות הפועל המעפיל/מנשה/עמק חפר  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
הנחתות

- הפועל המעפיל/מנשה/עמק חפר חוזרת למעגל המשחקים מול כפר סבא, וחונכת את האולם המחודש בעין החורש.
- הוד השרון חייבת לנצח את קריית אתא אחרי ההפסד המפתיע לעיילבון.
- אשדוד שחררה את חוסם האמצע פליפה מרטינס, ואחרי הפסד למכבי תל אביב יוצאת למגרש הרועש והקשוח בעיילבון במטרה לחזור עם נקודות.
- הדאבליסטית ומוליכת הטבלה מטה אשר עכו מארחת למשחק קצוות את האחרונה, ק.ק ת"א.


משחקי המחזור ה-7 בליגת העל

הפועל המעפיל/מנשה/עמק חפר - הפועל כפר סבא (יום ג', 19:00, קיבוץ עין החורש)
- שופטים: רועי גורן (שופט ראשי), רועי בנסימון (שופט עוזר)

הקבוצה של זוהר בר נצר, שניצחה בארבעת המחזורים הראשונים לפני שנכנעה למטה אשר/עכו, חוזרת למעגל המשחקים, והיא עושה זאת בבכורה חגיגית באולם המשופץ בעין החורש. מנגד נמצאת כפר סבא מהמקום השלישי, שהייתה בעיצומו של רצף בן ארבעה ניצחונות ושל משחקים ביכולת מרשימה לפני שנתקלה גם היא בדאבליסטית האדומה והפסידה לה (3:1) במחזור הקודם. שתי הקבוצות יודעות שהפסד נוסף הוא כבר רצף, ובנוסף לכך זקוקות לניצחון כדי להישאר בחלק העליון של הטבלה. צפו לאקשן ולאולם מפוצץ.
מאמן הפועל כפר סבא, שגיא ברעם, אמר לקראת המשחק: "מצפה לנו משחק  קשה מול יריבה שמשחקת הרבה יותר טוב בבית מאשר בחוץ, עם שחקנים מנוסים וותיקים. קבוצה שמשחקת ברמה הרבה יותר טובה ממה שחשבו שהיא תהיה. היא תאתגר את כל הקבוצות בצמרת הטבלה – בטח במגרש הביתי שלה. אני מקווה שנייצב את הקבלה שלנו, מה שהיווה את הבעיה המרכזית מול מטה אשר, ונוכל להיות יותר יציבים גם בהתקפה".

על ההפסד 3:1 לאלופה במחזור הקודם אמר ברעם: "זה היה משחק שיכול ללכת לכל כיוון. בסך הכל הובלנו במערכה השלישית 24:22, ופיספסנו בסוף המערכה ניצחון שהיה יכול לשנות את כל המשחק. אנחנו מסתכלים קדימה ומתכוננים גם למעפיל וגם לטיסה ביום ראשון בלילה לאסטוניה למשחק בגביע אירופה. וכמו שאמרתי לפני שלושת המשחקים: מטה אשר, המעפיל והאסטונים -  הדאגה המרכזית שלי כרגע היא הפיזיות של השחקנים. אחרי המשחק עם המעפיל מצפה לנו מסע לא קל לאסטוניה, אני מקווה שנחזור מסארמה במצב פיזי טוב".

הפועל עירוני קריית אתא - מכבי מוסינזון הוד השרון (יום ג', 19:30, אולם גן הרצל קריית אתא)
- שופטים: מאג'ד אבו שקרה (שופט ראשי), טיראן שהינו (שופט עוזר)

אחרי כמה הפסדים מסתכלים וצמודים רשמה בשבוע שעבר קריית אתא ניצחון ראשון בליגת העל מול ק.ק תל אביב. השבוע מחכה לה יריבה אחרת לגמרי, בדמותה של הוד השרון, שרואה בעונה זו הזדמנות נדירה להתחרות על התואר. לא זו גם זו, אלא שהקבוצה של עדי גורן ספגה בשבוע שעבר הפסד ליגה ראשון, תקלה לא צפויה עם 3:1 מול עיילבון, ותגיע לגן הרצל בכוונה לא להשאיר דבר ליד המקרה ולחזור לנצח במהירות האפשרית.


צמד הדמיטרים של הוד השרון, שורקין ואובודניקוב. רוצים לחזור לנצח. צילום: שירה שכטר, באדיבות המועדון

מ.ס עיילבון - מכבי AOV אשדוד (יום ג', 20:00, אולם פיס עיילבון)
- שופטים: רביד פאר (שופט ראשי), מאלכ בוטו (שופט עוזר)

האשדודים שחררו את חוסם האמצע של נבחרת פורטוגל, פליפה מרטינס, בגלל בעיות אישיות, ואם זה לא מספיק הם מגיעים למשחק אחרי הפסד 3:0 למכבי תל אביב (כולל 25:8 במערכה האחרונה במשחק). חוץ מהעובדה שהם יוצאים לאחד המגרשים הקשים בליגת העל, הקבוצה שתארח אותם, בראשותו של המאמן סמעאן סמעאן, מוכיחה מדי שבוע שאין מולה ניצחונות קלים, ולא תסתפק בדבר מלבד ניצחון ליגה רביעי, שיוכל לקחת אותה, בתסריט האופטימי, עד למקום השני בליגת העל.


האולם בעיילבון. רוח גבית לשחקנים של סמעאן סמעאן. צילום: איתי קדם, באדיבות המעפיל/מנשה/עמק חפר

הפועל מטה אשר/עכו - ק.ק תל אביב (יום ג', 19:00, היכל הספורט נעמן)
- שופטים: ואיל דיאב (שופט ראשי), מיכל רוזנבלום (שופטת עוזרת)

משחק קצוות בצפון בין הדאבליסטית ומובילת הטבלה, שעדיין לא השמיטה יותר ממערכה בודדת באף משחק העונה, לקבוצה שבמקום האחרון, שטרם ניצחה במערכה העונה. כל תוצאה מלבד 0:3 של האדומים, שבוע לפני המשחק החשוב מול הוד השרון, תהווה הפתעה.
תגובות