איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > זילברמן בנבחרת המחזור של הליגה הצ'כית

זילברמן בנבחרת המחזור של הליגה הצ'כית

הליברו של נבחרת ישראל מובילה את הדירוג הסטטיסטי בליגה כולה בעמדה בה היא משחקת. קבוצתה סוקול שטרנברק, שניצחה השבוע 2:3, נמצאת במקום האחרון

תאריך: 10/12/2019  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: Peter Vejbor  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
קטרינה זילבמן, הליברו של נבחרת ישראל, נבחרה השבוע להרכב המחזור של הליגה הצ'כית, אחרי שקבוצתה סוקול שטרנברק ניצחה 2:3 את פרבוב שנמצאת מעליה בטבלה.

זילברמן, שעברה בקיץ לצ'כיה אחרי שזכתה באליפות עם מכבי חיפה, נמצאת בראש רשימת שחקניות הליברו בליגה כולה בדירוג הסטטיסטי, בעוד קבוצתה נמצאת במקום העשירי והאחרון, בשוויון נקודות עם השמינית והתשיעית בטבלה, אחרי 14 מחזורים. בנוסף, היא מדורגת שנייה בליגה באחוזי קבלה.

שטרנברק, קבוצתה של זילברמן בת ה-22, היא קבוצת הבת של אלופת צ'כיה אולומוץ, המשחקת העונה בגביע ה-CEV, המפעל השני בחשיבותו באירופה. שטרנברק סיימה את העונה הקודמת בצ'כיה במקום האחרון בליגה הבכירה, אך נמנעה מירידה במשחקי פלייאוף מול אלופת הליגה השנייה.

זילברמן אמרה לאתר איגוד הכדורעף: "הרמה בליגה הצ'כית גבוהה, ואין בה קבוצות חלשות. הקבוצה מגובשת והשחקניות תומכות אחת בשניה. התרגלתי מהר מאוד למגורים במדינה אחרת, וזו חוויה מדהימה בשבילי. הכרתי פה אנשים חדשים ושפה חדשה".


זילברמן. מככבת בליגה הצ'כית. צילום: Peter Vejbor
תגובות