איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > תומר רוסיאנסקי מונה לתפקיד מאמן מכבי ת"א

תומר רוסיאנסקי מונה לתפקיד מאמן מכבי ת"א

הצהובים הודיעו על החתמת המאמן בן ה-48, המשמש ראש פרויקט הכדורעף במחלקת הנוער של אור יהודה. בעבר אימן בין השאר את הוד השרון בליגת העל, והיה עוזר מאמן נבחרת ישראל

תאריך: 18/12/2019  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: מכבי תל אביב כדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
מכבי תל אביב הודיעה היום (רביעי) על מינויו של תומר רוסיאנסקי לתפקיד מאמן הקבוצה, במקומו של אריה זלינגר שעזב לאחר המחזור הרביעי. גנאדי סוקולוב, ששימש כמאמן הזמני של הקבוצה יחד עם היותו שחקן, ישוב לתפקיד חוסם האמצע לאחר שהוביל את חבריו לארבעה ניצחונות רצופים.

רוסיאנסקי בן ה-48 אימן בעבר בארזים רעננה, הפועל המעפיל, מכבי הוד השרון ואף שימש כעוזר מאמן הנבחרת. בנוסף אימן רוסיאנסקי גם את ארזים רעננה בליגת העל לנשים. בסוף עונת 2014/2015 מונה רוסיאנסקי לראש פרויקט הכדורעף במחלקת הנוער של אור יהודה, אותו הוא מוביל עד היום.


סוקולוב. מאזן מושלם כמאמן הזמני. צילום: רינת ורדי, מכבי ת"א כדורעף

אסף ליבר, יו"ר מכבי תל אביב, אמר על מינויו של רוסיאנסקי: "אני שמח מאוד שהצלחנו להביא מאמן עתיר ניסיון מצד אחד ורעב להצלחה מצד שני. תומר מגיע עם הרבה ידע והבנת כדורעף, ואני בטוח שיעזור לשדרג אותנו עם החומר הקיים, שיש לו הרבה יכולות. בהזדמנות זו אני מודה מקרב לב לגנאדי סוקולוב, שלקח על עצמו את משימת העברת האימונים והמשחקים ועשה זאת באחריות, יסודיות וגם באחוזי הצלחה מרשימים. כולי תקווה שמכאן נמשיך להתקדם ולהגיע למקום שמכבי ת"א תמיד מכוונת וראויה לו".
תגובות