איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > כרטיס מועדון: הפועל דרום השרון

כרטיס מועדון: הפועל דרום השרון

הפרויקט ההטרוגני של המועדון ממשיך לסחוף אחריו נשים וגברים שמצטרפים למשפחת הכדורעף

תאריך: 18/01/2020  |  כתב: עמית חתן  |  צילום: טל בן זאב  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
הפועל דרום השרון היא אגודת ספורט צעירה שנוסדה מתוך רצון לשחק כדורעף בהנאה מצד אחד ובמקצועיות ורמה גבוהה מהצד השני. למועדון קבוצות רבות בכל הגילאים, ביניהן קבוצת גברים בליגה הלאומית, קבוצת נשים שמובילה את הליגה הלאומית, קבוצת נוער (בנות) בליגת העל, קבוצות נערות, קבוצות בליגות לבתי ספר וכמובן שתי קבוצות בוגרים בליגה א'. אחת מהן כרגע בראש הבית, ואחת נוספת מעורבת לגברים ולנשים.

המועדון נמצא אמנם בתחום המועצה האזורית דרום השרון, אבל מתקבלים בו בברכה שחקנים מרחבי הארץ, מנתניה ועד פתח תקוה ורמת גן. כל הקבוצות במועדון מנוהלות ברוח המועדון על ידי מאמן מוסמך. השנה הוקמה קבוצה חדשה בליגה א' על ידי סער מיאלי, בנוסף על זו שהוקמה בשנה שעברה. בתוך זמן קצר נרשמו לקבוצה כ-15 שחקנים, ביניהם כדורגלן העבר ושופט הכדורעף הבכיר בהווה, דור רווה, שחקן נוסף שזכה במקום הראשון בתחרות אתגר הנינג'ה של מכון וינגייט, וקצינה קרבית בקבע מבית הספר לקצינים בבה"ד 1 ששיחקה בעבר בליגת העל לנוער.

במועדון שחקנים מגילאים 20 ועד כמעט 70, דתיים, חילונים, יהודים וערבים, גברים ונשים.


צילום: טל בן זאב
 
בתחילת העונה קיים המועדון טורניר מוצלח בסימן סיום הקיץ ותחילת העונה הסדירה, אליו הגיעו שחקנים רבים מרחבי הארץ. כמו כן מתקיימים עבור שחקני המועדון ערבי גיבוש בו מוגשים מטעמים של קצב המועדון, שהוא, כמובן, גם שחקן פעיל בקבוצה.
 
המועדון שמח מאוד לקלוט שחקנים, ומעניק כדור תקני מתנה לאימון אישי לכל מצטרף. לפרטים והצטרפות ניתן לפנות לטל בן זאב (054-8303914) או לשי ברון (054-4816073).

הכירו את דור רווה
 
הגעתי לקבוצה דרך טל בן זאב, שהקים בקיץ האחון קבוצת שופטי איגוד מיוזמתו לטובת טורניר קיץ. באותו טורניר סיימנו במקום השני (השופטים לא פראיירים). הטורניר השאיר אצלי חשק של עוד, ומשם החלטתי להצטרף לקבוצה המעורבת מבחינת מינים, דתות וגילאים, דבר שלא קיים בשום ענף ספורט מקצועי אחר. המאמן שמוביל את הקבוצה הוא סער, שעבודתו לא פחות ממעולה.

האווירה בקבוצה ובאימונים מאוד רצינית, ומנגד יש גם רוח מהנה חברית וכיפית. הרעיון בקבוצה הוא להגיע קודם כל על מנת ליהנות, ואחרי ההנאה מגיע הרצון לניצחון. מה שהכי קסם לי בפן האישי שהתוצאה במגרש לא משנה את האווירה וגייסנו לעצמנו מסורת - לנסוע למפגש חברתי לאחר כל משחק. 

במקצועי אני שופט כדורעף, נהנה מאוד מעבודתי. הדבר שגורם לי לסיפוק מרבי אלו הקבוצות והמאמנים שמרוצים מהשיפוט ומחמיאים (כן, יש דבר כזה). היו לי שני רגעי שיא במהלך תפקידי כשופט. אחד מהם היה כששפטתי בתור שופט ראשי בחצי גמר וגמר התיכונים, ששודרו בטלוויזיה. השני שלי הוא שנשלחתי כשופט בקיץ האחרון לאליפות אירופה לאוניברסיטאות שהתקיימה בפולין. חוויתי חוויה בין לאומית ראשונה עם קבוצות ומתקנים ברמה גבוהה ביותר.
תגובות