איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > בראשון: חדרה ואשדוד, מי תסיים שלישית?

בראשון: חדרה ואשדוד, מי תסיים שלישית?

עוד במחזור ה-17 בליגת העל: כפ"ס תוכל להבטיח בשבת מול הוד השרון את הבכורה בעונה הסדירה, נצרת תנסה להיאחז במקומה בליגה מול ק.ק ת"א

תאריך: 21/02/2020  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: מכבי AOV אשדוד  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
אחרי שמכבי חיפה והפועל עירוני קריית אתא פתחו את סוף השבוע במשחק מצוין ביניהן, שהסתיים ב-2:3 לשחורות, ימשיכו שאר קבוצות הליגה להתקדם לעבר הפלייאוף במשחקים שייערכו בשבת ובראשון.



המחזור ה-17 בליגת העל

הפועל כפר סבא - מכבי מוסינזון הוד השרון (יום ש', 19:00, אולם בר-לב)
- שופטים: איגור מקסימוב (
שופט ראשי), כפיר שריקי (שופט עוזר)

אחרי 13 ניצחונות רצופים, ועם לוגאן טום כשחקנית חיזוק שהגיעה לפני שלבי הפלייאוף, הקבוצה של חן הימלפרב מגיעה עם ביטחון עצמי רב למשחק הביתי נגד הוד השרון, וניצחון יבטיח לה את המקום הראשון בסיום העונה הסדירה. השחקניות של אסף מעיין רוצות להבטיח את ההישארות בליגת העל, ואם יצליחו להפתיע את הירוקות, או שנצרת, האחרונה בטבלה, תפסיד בבית לק.ק, הדבר יקרה כבר השבוע (מה שיוביל למפגש של הוד השרון עם כפ"ס ברבע גמר הפלייאוף).  


אניה וליקי. כפר סבא לא מפסיקה לנצח. צילום: CEV

מכבי בנות נצרת - ק.ק תל אביב (יום ש', 18:30, אולם סדס קתולי יווני)
- שופטים: מיכל רוזנבלום (
שופט ראשי), מאלכ בוטו (שופט עוזר)

נצרת עדיין יכולה להישאר בליגת העל, אבל לשם כך היא חייבת להשיג שלוש נקודות לפחות בשני המחזורים האחרונים. הסיכויים מול ק.ק ת"א של רן גאון, שניצחה בצורה מרשימה במחזור הקודם את חדרה (1:3), אינם גדולים, אבל במחזור האחרון מחכה AOV אשדוד, וגם שם לא צפויה נצרת ללקק דבש. ק.ק, מצדה, עם יכולת מצוינת של ולנטינה וידוטו במחזור הקודם, כבר הבטיחה כי תמנע ממפגש עם אחת משתי הראשונות ברבע גמר הפלייאוף, ותוכל לחזור למקום החמישי אם תנצח 1:3 או 0:3. 


ניקול דייב ושני פחם סוקולוב מק.ק ת"א עולות לחסימה. צילום: באדיבות מכבי AOV אשדוד

מכבי חדרה - מכבי AOV אשדוד (יום א', 20:00, קיבוץ עין החורש)
- שופטים: דן כץ (
שופט ראשי), יעל דותן (שופט עוזר
)

המשחק השוויוני של המחזור (לפחות על הנייר) יספק לנו מאבק ישיר על המקום השלישי בטבלה. שתי הקבוצות נמצאות בשוויון נקודות, אולם לחדרה משחק עודף. ניצחון 0:3 או 1:3 יבטיח לחדרה את המקום השלישי, בעוד ניצחון לאשדוד בכל תוצאה יגרום לכך שהיא זו שתסיים את העונה הסדירה שלישית. החדרתיות נבלמו מעט לאחרונה עם הפסדים לקריית אתא ולק.ק ת"א לאחר תקופה טובה שלהן, שהגיעה בד בבד עם הגעתה של פופנה פנטה הצרפתיה. כששתי הקבוצות נפגשו לאחרונה זה נגמר ב-2:3 לחדרתיות של עדי תדמור, עוד לפני הגעתה לאשדוד של המוסרת הקרואטית אנה גרבץ, ששידרגה את יכולתה ואת תוצאותיה של הקבוצה. 


 
תגובות