איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > בחמישי: משחקי גמר אליפות התיכונים

בחמישי: משחקי גמר אליפות התיכונים

מבואות עירון, אלופת השנה שעברה, בשורותיה משחקים שחקני ליגת העל מהמעפיל/מנשה/עמק חפר, תפגוש את סגניתה גלילי מכפ"ס. בגמר התלמידות תנסה הוד השרון לזכות באליפות אחרי שלושה הפסדים רצופים בגמר, מול תיכון חדרה

תאריך: 25/02/2020  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: אתר איגוד הכדורעף  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
משחקי גמר אליפות בתי הספר התיכוניים יתקיימו ביום חמישי הקרוב בהיכל הספורט החדש - קרית החינוך במועצה האיזורית מנשה. גמר התלמידות, בין תיכון מוסינזון הוד השרון לתיכון חדרה, יתחיל בשעה 10:30, ואילו גמר התלמידים בין גלילי כפ"ס למבואות עירון יחל ב-14:30.

גמר התלמידים יפגיש בין אלופת השנה שעברה, מבואות עירון, אותה מאמן יניב בר נצר, לבין סגניתה, גלילי כפ"ס של גיל ריב, בשחזור הגמר של השנה שעברה (0:3 למבואות עירון). בשורותיה של מבואות עירון משחקים בין השאר שחקני הפועל המעפיל/מנשה/עמק חפר מליגת העל, וגם אצל הירוקים ניתן למצוא כמה שחקנים שכבר טבלו רגל ברמות הגבוהות של הכדורעף הישראלי, כמו אורי וודינסקי מהפועל כפר סבא ובועז סרסון מנבחרת הנערים.

מגמר התלמידות תיעדר אלופת השנה שעברה, גלילי כפ"ס, שלא זכתה להגיע הפעם למעמד. סגניתה הוד השרון שמאמן אסף מעיין, תנסה לעשות את מה שלא הצליחה לעשות בשלוש השנים האחרונות: לנצח במשחק הגמר. יסייעו לה יעל שולמן ונועה גרושקו, שהיו השנה השחקניות המובילות של מכבי מוסינזון הוד השרון מליגת העל, ואליהן יצטרפו שחקניות נוספות מהשלד של הקבוצה. אופק שכטר ואיה שמואלי, שחקניות מכבי חדרה שמאמן אמיר ברעם, יאיישו את הצד השני של משחק הגמר, לצידה של אלכסנדרה סמרטין, מהשחקניות המובילות של נבחרת התיכון.


שחקניות מוסינזון הוד השרון. האם זו השנה שלהן?
תגובות