איגוד הכדורעף בישראל
ISRAEL VOLLEYBALL ASSOCIATION
ראשי > ארכיון חדשות > גביע המדינה לנשים: הדרמות עוד לפנינו

גביע המדינה לנשים: הדרמות עוד לפנינו

קריית אתא מתקרבת להבטחת המקום הראשון בבית א', חדרה וחיפה יפגשו ראש בראש שבוע הבא על המקום השני בבית בחצי הגמר הגביע, אתמול ( חמישי) אשדוד מנצחת את ק.ק תל אביב במשחק שנדחה עקב בידוד " קורונה " של שחקנית ק.ק תל אביב. בשבת הפועל כפר סבא מארחת את אשדוד נצרת את ק.ק בבית ב'

תאריך: 06/03/2020  |  כתב: אתר איגוד הכדורעף  |  צילום: אלון חן  |  ארכיון חדשות
שתף בווצאפ
בית א'
מכבי חיפה - הפועל עירוני קריית אתא 3:1 ( 25:21- 23:25- 19:25- 22:25)

דרבי צפוני בין שתי מעצמות כדורעף, שתי הקבוצות יודעות  שהמנצחת בו תעלה לראשות בית א'.. כששתי הקבוצות שיחקו זו מול זו לאחרונה זה נגמר ב-2:3 לקריית אתא אחרי מהפך נפלא, זהה בדיוק למשחק הראשון בין הקבוצות העונה.
הפועל קריית אתא מבטיחה תיאורטית את המקום הראשון בבית לאחר ניצחון משכנע על מכבי חיפה 3:1
קבוצתו של גיא שמאי מוביל את הבית עם 5 נקודות ניצחון  בשבוע הבא  על מכבי רעננה שאיבדה סיכוי בגביע יבטיח את המקום הראשון בבית ומפגש בחצי הגמר מול המסיימת שנייה בבית ב'
דה קסטרו עם לא פחות מ- 30 נקודות ו 5 אייסים  עשתה את העבודה עבור קריית אתא מהצד השני במכבי חיפה הייתה מעל כולם שרבסקיה עם- 23 נקודות ו 6 אייסים .


מכבי רעננה - מכבי חדרה 3:0 ( 15:25- 16:25- 20:25)
מאמן רעננה ציין את מבנה הגביע השנה ככזה שמאפשר הזדמנות להתקדם גם לאחר הפסדאך אם קבוצתו לא תנצח בבית את חדרה, יאפסו סיכוייה להתקדם לשלב חצי הגמרחדרה, שהתאכזבה מההפסד 3:2 לקריית אתא במשחק הקודם הגיע לחדרה חדורת מוטיבציה לחזור עם מלא הנקודות הביתה ולהתקרב אל היעד של הופעה בחצי הגמר בעיר הבית ובאולם החדש שנבנה בין היתר עבור הקבוצה המקומית.
לינק  לדף מידע גביע המדינה
https://www.iva.org.il/Boards.asp?CatId=1&cYear=2020
 

בית ב'
מכבי אשדוד – ק.ק תל אביב ( התקיים ביום חמישי) 0:3
אשדוד מנצחת את ק.ק תל אביב 3:0 וכרגע נמצאת במקום השני בבית ב', בשבת יתארחו הדרומיות בכפר סבא למפגש מרתק, כאשר לשתי הקבוצות 3 נקודות במאזן. האם אשדוד תצליח להפתיע ?
מאמן אשדוד אורי שפירא " שמח מאוד על הניצחון שמקרב את המטרה שלנו להגיע לחצי הגמר בשלב הראשון, מול כפר סבא נצטרך לשחק הרבה יותר טוב על מנת להפתיע ולנצח"
מכבי בנות נצרת - ק.ק תל אביב (יום ש', 18:30, אולם סדס קתולי יווני)
שופטים: ואיל דיאב (שופט ראשי), מאג'ד אבו שאקרה (שופט עוזר)

לק.ק תל אביב זהו משחק ראשון בגביע, לאחר שהמשחק בו תוכנן שתפתח את הופעותיה השנה במפעל נדחה בשל הבידוד בו נמצאו שתיים משחקניות הקבוצה, בהנחיית משרד הבריאות. נצרת, שהפסידה 3:0 לכפר סבא ביום ראשון, תנסה לבלום את התל אביביות.

הפועל כפר סבא - מכבי AOV אשדוד (יום ש', 19:00, אולם בר-לב כפ"ס)
שופטים: איתי שיקמן (שופט ראשי), יעל דותן (שופטת עוזרת)

קרב ענק בבר-לב בין שתיים מהקבוצות שנמצאות בכושר הטוב ביותר בארץ. עבור אשדוד זהו משחק הפתיחה בגביע, והיא תקווה להפתיע בחוץ את מי שהעלתה את מאזן ניצחונותיה הרצופים ביום ראשון ל-16 אחרי 0:3 על נצרת. גם רצף הניצחונות של אשדוד (7) מרשים ביותר, ומאז הגעתה של המוסרת אנה גרבץ מדובר בקבוצה אחרתעם שאיפות אחרות. האם היא תצליח לעשות את קפיצת המדרגה מול לוגאן טום וחברותיה?
 
 
תגובות